PDA

Zobacz pełną wersję : Krab czy żółw wodny,a może co innego..?



Marius
13-01-2012, 16:41
Chciałbym kupić któreś z tych zwierząt ,ale mam pewne wątpliwości jeżeli chodzi o kraba ,bo słyszałem że potrafią obciąć palec szczypcami,czy to prawda!?Które z tych zwierząt jest wedłóg was bardziej interesujące?A może są jeszcze jakies inne interesujące zwierzęta.Mam już pewne doświadczenie ,od prawie czterech lat hoduję żółwia stepowego.

DJP
14-01-2012, 01:52
Zapewne chodzi o kraba tęczowego to kompletnie nie możliwe żeby obcioł palec. Kiedyś jak ugryzł mnie jesen z najsilniejszych osobników skoniczyło sie to tylko lekkim zadrapaniem. A co do Twojego dylematu to musisz sie dobrze zasanowić bo to kompletnie inne zwierzęta. Mają inne wymagania i innaczej sie zachowują. Ale decyzje musisz podjąć sam bo będziesz nie zadowolony.

Double
17-03-2012, 11:50
powiem tak - kraby sa calkiem latwe dla hodowcy majacego doswiadczenie ze zw. wodnymi - zolwie wodne sa niestety do tego agresywne w dodatku potrafia dorosc do rozmiaru talerza. ja tam bym wolala kraba - na pewno to ciekawsze od zolwia. a stepowego z wodnym nie ma co porpwnywac! zupelnie inaczej zyja

42d3e78f26a4b20d412==