PDA

Zobacz pełną wersję : Zaginął mój gekon



gekon13
16-05-2013, 12:35
Wczoraj rano jak zawsze zaglądam do terra gekonów a tam nie ma ani jednego. Zauważyłem że do środka terrarium przewieszony był ręcznik.Szukałem w tym pokoju i znalazłem jednego w kącie pokoju.Po drugim ani śladu. Sprawdziłem każde ubranie dokładnie z kieszeniami i wszystkim skarpety,łóżko I fotel I szczeliny w nich, Koce,dywan,nawet parapet, jednym słowem wszystko bardzo dokładnie, kaloryfer i po co najmniej 2 Razy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:( ma 10 cm I już się do niego przywiązałem. Przeddzień zrobił się szary Więc może ma wylinkę i nie wyjdzie z ukrycia.Czy jest jeszcze szansa że wyjdzie na żer po mieszkaniu w poszukiwaniu jedzenia??(Szukałem tylko w tym pokoju gdzie jest terrarium, znajduje się ono pomiędzy 1 piętrem a parterem i nie ma na jego poziomie żednego innego pokoju a po schodach się raczej nie wspiął bo śliskie są i nia na żadnego dywanika itp. na dół może na dół???)Prosze o jakiekolwiek odpowiedzi bo jak go nie znajde to sie chyba zabije. BLAGAM O JAKIEŚ RADY!!!!!!!!!!!!!!!!

gekon13
16-05-2013, 12:41
Zapomniałem dodać: gekon lamparci.

Jerry
16-05-2013, 15:25
mi też zginoł, znalazłem w garażu (MARWEGO)! Szukaj wszedzie !!!!!!!!!!!!!!!!!!

gekon13
17-05-2013, 08:26
Znalazłem go pod listwami przypodłogowymi, już żegnałem się z gekonem a wpadłem na pomysł żeby tak zajrzeć.Musze tylko jeszcze zobaczyć czy nia ma zapalenia płuc lub spojówek.

Biber
23-08-2013, 12:10
ciesze sie że wszytsko jest OK!

42d3e78f26a4b20d412==