PDA

Zobacz pełną wersję : Paczka + Komputer



PMajdan
17-05-2013, 16:39
Przestrzegam na przyszlosc:

1) Dostalem paczke z 3 x smithi po 2 wyl
2) Rozparcelowywuje przy biurku z komputerem
3) Sprawdzam pajaki (czy sa, czy zywe)
4) Smiciak --- !!! MYK !!! --- na klawiature i do srodka!!!!! gdzies w rejonie klawiszy B N M
5) ZDENERWOWANIE NA SAMEGO SIEBIE!
6) Natychmiastowe "wyrywanie" klawiszy penseta
7) ..... SZCZESLIWY POWROT ZWIERZAKA DO PUDELECZKA

Wiec jak w bajce wszystko pieknie sie skonczylo. Pajka je, ma sie dobzre i jest git. Przy okazji wyczyscilem klawiaturke.

FaUnA_BoX
18-05-2013, 00:29
No w sumie to człowiek nawet sie nie zastanawia że mogłobysię takie coś stać jak przyjdą np. pająki to człowiek idzie byle gdzie żeby je tylko zobaczyć.

Kmieciu
18-05-2013, 08:38
hehe fajna historyjka :) no ale kto by cos takiego przewidział. założę się że gdybym znalazł sie w twojej sytuacji na pewno byłoby tak samo więc nie masz się czym przejmować ;]

Wino
18-05-2013, 13:55
ja tak miałem z moim pierwszym pajaczkiem

jak przyszedł do mnie
1.otworzyłem
2.pacze nie maa
3.odwijam papier
4.a on ucieka po biurku
5.wszystko dobrze sie skonczyło bo złapałem go do na reke i przesadziełem do pojemnika w którym miał siedziec

WaRiaT_1986
18-05-2013, 14:05
Ha ha ha a ja uwierzyłem w lot ślizgowy pająków.. Mi przy przenoszeniu z terra do terra cambridgei zeskoczył ze stołu lotem przelecial (L3) na ziemie i siup do dziury w krześle biurowym. 30 minut rozkręcania krzesła. Na szczęście wszystko ok się skończyło

PMajdan
20-05-2013, 14:27
Szukanie pajaka jest straszne.

Arnie
12-06-2013, 15:22
i to jak j dzis dostalme P. irminia L4 i wziolem na reke zeby przenies z pudelka transportowego do terra-slojika :P no i palcem dotknolem go w ostatnia noge jak zaczol uciekac tylko nie do slojika a w gore po rece i do rekawa :D ja wpance zeby nie zgnies biedaka ostrozne zdejmuje koszule i ogladam qrde nie ma rozciagam ja na podlodze uff :) siedzial miedzy faldami miaterialu :)

42d3e78f26a4b20d412==