PDA

Zobacz pełną wersję : wąż+chodowla chomików=???



ser
28-06-2013, 13:10
Nadeszły wakacje. Zaplanowałem sobie remont pokoju. Pewnego dnia zacząłem realizować swoje plany. SIostra i brat wyjechali na kolonię, a ja wyniosłem do ich pokoi swoje meble. terrarium wylądowało w pokoju mojej siostry. Po złożeniu go na miejscu tymczasowego bytowania moja mama, która bardzo boi mojego pupilka, zauważyła, że terrarium jest nieszczelnie złożone. Szpara wydawała się tak mała, że nie wydawało się, żeby wąż mógł przez nią wyjść więc zażartowałem, że jak ucieknie to i tak znajdziemu go w klatce z chomikami, które chodowała moja siostra. ( były 4:1 dorosły i 3 młode) Wieczorem wchodzę do pokoju, żeby zgasić światło w terra, patrzę, a chomiki tak jakoś dziwnie skaczą na najwyższym pięterku klatki ku górze. nigdy się tak nie zachowywały, ale pomyślałem sobie, że może poprosty dobrze sie bawią. zaglądam do terra, a tam nie ma węża. patrzę na skaczące jak wariaty chomiki, zaglądam na najniższe pieterko klatki, a tam mój wężyk wcina sobie 1 chomika, a 2 już w połowie udusił. nie wiem jak on to zrobił. teraz zostaje tylko wkręcenie jakiegoś kitu siostrze i wszystko będzie ok. mam nadzieję, że to sie nie wyda!!!! ale się przestraszyłem. najgorsze było to, że zaraz po posiłku wąż nadal wystawiał głowę, jakby chciał dalej polować. nigdy dotąd nie jadł tak dużej zdobyczy. wrzuciłem mu więc mysz. a on ją chyba polubił, bo żyje tam już tydzień!!! mooże się zakochali i będą mięli mnustwo dzieci, a ja zostanę bogaty??? :))))))

lolitereklol
28-06-2013, 13:50
heh troche to smieszne ale ja bym wyciagnął tą mysz bo myszy też mają zeby :-)

Saurus
28-06-2013, 14:08
po prostu skoro nie jadl tak duzej zdobyczy to prawdopodobnie najadl sie mocno chomikiem i jeszcze nie potrzebuje karmienia.

MataManX
29-06-2013, 00:21
Wyjmij tą mysz bo może się to skończyć źle dla węża

furu
29-06-2013, 03:35
hehehe nieźle:P
Ale tak jak przedmówcy radze wyjąć mysz!
Nigdy ale to przenigdy nie zostawiaj żywego gryzonia sam na sam z wężem.
Nawet taka mała mysz może poważnie uszkodzić węża i będą kłopoty.
Pozdrawiam

krwiopij
29-06-2013, 09:09
nikt nie pomyslal o tym, ze taka mysz musi tez jesc i pic, a temperatura i wilgotnosc i terrarium na pewno nie robi jej dobrze? :/ ser, mysz to zywe zwierze i naleza mu sie odpowiednie warunki... jesli nie masz co z nia zrobic, kup sobie faunabox na takie przypadki - drogi nie jest... zarciem dla chomikow myszka tez na pewno nie pogardzi...

sezam
06-07-2013, 13:59
wyciągnij tą mysz bo twój wężyk może zostać oskalpowany... jest takie zdjęcie na snakes.pl

ufo12
15-09-2013, 12:26
wyjmij tą mysz a jeżeli chcesz mieć karme w swoim terra to ubij ją i trzymaj martwą, nigdy nie zostawiaj w terrarium żywych gryzoni bo potrafią nawet zabić naszego ukochanego gada :}}}}

Pozdro UFO

goblin
15-09-2013, 12:36
refleks szachisty....

42d3e78f26a4b20d412==