PDA

Zobacz pełną wersję : to wprawdzie nie do końca przykre...



Dominik1
04-07-2013, 14:28
...a przynajmniej nie dla mojego kumpla .3 dni temu kumpel wracął z piekarni -pracuj tam,i zobaczył terra w smietniku pomyślał o swoim znajomym i wzioł terra z soba , w domu przy czyszczeniu go okaząło sie ze w srodku jest sprawne ogrzewanie w postaci kabla oraz zarówki wystrój opczywiście kupny czyli konarki kolorowe kamyczki itp duperele. kumpelk był zachwycony ale w pewnym momeńcie okazało się ze nie dostanie tego terra bo... w piasku jest zagrzebany młody gekonik marmurkowy cały zdrowy i w dobrej kondycji.!!!Co o tym sądzić?????????????

Kmieciu
04-07-2013, 14:42
ściagaj odciski palców i znajdźtego skur****** :/

Mantis
04-07-2013, 16:21
Ale qmpel miał szczęście

Kmieciu
04-07-2013, 16:51
gek też...

myfas
07-07-2013, 15:08
spoko ja jakies dwa tygodnie temu znalezlem zolwia stepowego - najprawdopodobniej samca. bylem wtedy w pracy i ide sobie patrze a tu na trawie lazi sobie zolw - jak sie okazalo mial biegunke i katar a poza tym caly i zdrowy. dowiedzialem sie pozniej ze kilka dni temu tez ktos znalazl strpowego tyle ze dwa razy mniejszego :)

Kretschmer
08-07-2013, 07:06
Ja kiedyś (Jakieś 5 lat temu) też znalazłem stepowca. Niestety- już nie żyje-odpowiedzialność moich rodziców- wywieźli go do mojej babci na wieś i chodził sobie jakieś 2 miechy po ogródku. Później udało mu isę zwiać- znaleźliśmy go rozjechanego przez ciągnik na drodze przez wieś... jak teraz o tym myślę to bym moim starszym w życiu zwierzęcia do ręki nie dał...

42d3e78f26a4b20d412==