PDA

Zobacz pełną wersję : dziura w kokosie UWAGA!!!!!



Nestor
07-07-2013, 02:05
Często użytamy kokosów jako kryjówki dla zwierzaków. Naturalne, estetyczne i wydawałoby się, że bezpieczne.
Jak wszyscy wiedzą, po rozbiciu kokosa zostają dwie części, jedna z dziurką, druga,bez. Moj pończosznik jako kryjówke miał właśnie tą część z dziurką.
Gdy dziś rano wstałem zobaczyłem wężyka "przełożonego" przez tą dziurkę. Otworzyłem terra, żeby sprawdzić czy sie naie zaklinował i się zaczęło... wąż sie przestraszył i zaczął uciekać, aż w końcu zaklinował sie na dobre. Wyjąłem go razem z kokosem, on strasznie się wił. Po polaniu oljem udało mi się z trudem uwolnić węża. Ma troche pogniecione łuski, ale wygląda, że wszystko jest ok.
Mam nadzieje, że nic sobie w środku nie uszkodził.
Uważajcie na kokosy, i inne żeczy "z dziurką".

Kunoichi
07-07-2013, 03:44
bo to ma byc otwor a nie "dziurka"

Nestor
07-07-2013, 15:15
nie codzi mi o otwór wejściowy, to była połówka kokosa z wyrąbanym kawałkiem.
wąż utkwił w dziurze, którą zrobiłem w kokosie, żeby wypić tą wode co jest w środku.

maka
12-07-2013, 05:50
ta woda to jest mleko kokosowe,a dziurki sa juz zrobione wczesniej....chyba ze sie je zatka
ale ja tez mam ponczosznika i kokosa z tymi dziurkami,musze uwazac,bo nawet o tym nie pomyslalam.........

maka
12-07-2013, 05:50
ta woda to jest mleko kokosowe,a dziurki sa juz zrobione wczesniej....chyba ze sie je zatka
ale ja tez mam ponczosznika i kokosa z tymi dziurkami,musze uwazac,bo nawet o tym nie pomyslalam.........

Biber
16-09-2013, 05:14
"Uważajcie na kokosy, i inne żeczy "z dziurką"."
UWAŻAJCIE NA KOBIETY :)

42d3e78f26a4b20d412==