PDA

Zobacz pełną wersję : Rejestracja we Wrocławiu



Jarek Zajączkowski
27-01-2012, 07:31
Drgnęło - ale jest silny opór.
Warto przeczytać.....
http://wroclaw.naszemiasto.pl/archiwum/855768.html

Jarek Zajączkowski
27-01-2012, 07:49
Jeszcze jedno. Z treści artykułu (oraz z przepisów prawa) wynika, że czas na rejestrację wcześniej zakupionych zwierząt kończy się w listopadzie. Sądzę, że nie powinno się czekać na ostatnią chwilę... Jeśli ktoś z Was zdecyduje się na rejestrację służę pomocą (prawną i merytoryczną). Zainteresowanych proszę o kontakt - telefoniczny lub mailowy.

piotrs
27-01-2012, 09:04
Sprawdzone osobiście: w Starostwie Powiatowym w Grodzisku Maz. (ul.Kościuszki) zarejestrowanie moich legwanów trwało 3 dni.Żadnych problemów i wydziwiania. Złożyłem "Wniosek"- odrobinkę zmieniony wg.wzoru Snakes (dzięki), "Oświadczenie" również wg.Snakes i czysty-do wypełnienia przez Urząd dokument "Rejestracja" (przygotowany przez Frytę- lada dzień będą wszystkie wzorce na stronie PST (www.terrarium.org.pl) .
Żadnych dokumentów zakupu nie miałem (i nie mam). Opłata w znaczkach skarbowych 5 zł za wniosek i 0.50zł za załącznik ("Oświadczenie").Po 2 dniach od złożenia w sekretariacie Pani z wydziału (.....i Ochrony Środowiska) zadzwoniła,że dokument jest do odbioru.
Wszystko-prosto i grzecznie. Ale może miałem szczęście?
Przy okazji prośba do Wszystkich,którym udało się już zarejestrować:
na stronie PST będzie utworzona i dostępna informacja dla wszystkich "Gdzie zarejestrować zwierzęta zależnie od miejsca zamieszkania".Proszę o przekazywanie adresów (ew.nazwiska osoby, tel.) urzędów,które faktycznie zarejestrowały zwierzę (nie tylko przyjęły Wniosek-choć i te namiary ważne).Proszę o informacje sprawdzone osobiście,a nie zasłyszane. Powodzenia w rejestracjach.

Fryta
28-01-2012, 10:19
:) W Lublinie też drgnęło. Są szanse na udany proces rejestracyjny. Już wiedzą, że mają rejestrować, przyjmują wnioski. Wprowadzili też (sami z siebie) coś takiego jak wizja lokalna - sprawdzają czy zwierzęta zgłoszone do rejestracji ktoś rzeczywiście ma, w jakich są warunkach i czy ilość sie zgadza. Przynajmniej tak wynikło z rozmowy. Jak uda mi się już wszystko załatwić dam znać ze szczegółami.

SNAKES
30-01-2012, 02:21
No to i ja dodam swoje:
w Starostwie Powiatowym w Bydgoszczy - szlak przetarty;)

Pozdrawiam

pppppp
30-01-2012, 10:04
w jeleniej górze leży mój wniosek o rejestrację boasa, leży już z miesiąc i nic, ale mam czekać na telefon; ale przynajmiej wiedzieli po co przyszedłem
smutne jest to ze jestem narazie jedyny w tym 100 tys mieście

Evoker
31-01-2012, 00:27
W Opolu Starostwo Powiatowe w Opolu odsyła do Urzędu Miasta / Wydział Ochrony Środowiska. Tam przyjmują za urzędową opłatą 5+0.5zł. Co się dzieje z wnioskiem nie wiem, czekam....
Są słabo zorientowani, jestem pierwszą osobą w Opolu która 'szuka im roboty'. Mam potwierdzenie złożenia wniosku co pozwala mi spać spokojnie.
Piłeczka jest po ich stronie....
Powodzenia

pppppp
31-01-2012, 01:58
Dostałem telefon, pojechałem zapłaciłem 16,5zł (wnioski, załączniki i rejestracja) za dwa boasy i są zarejestrowane :))) bez jakichkolwiek kłopotów.

42d3e78f26a4b20d412==