PDA

Zobacz pełną wersję : Coś nie tak z "phasmid'em"????



Encis
19-07-2013, 09:27
gdzieś w lipcu wysłałem mu pająka"aphonopelma pallidum" on mi miał dać stromatopelme calceatum.do dziś na nią czekam ma ktoś do niego jkaiś kontakt.

trimeks
19-07-2013, 12:20
przestan tu wypisywać swoje przygody nikogo to nie interesuje wiec zachowaj to dla siebie non toper coś tu wypisujesz stary daj już wreszcie spokuj!!!!!!

ziu
19-07-2013, 15:59
Nie ma spokoj i jak nikogo nie interesuje jesli ENCIS zostal poszkodowany to niech pisze niech sie kazdy o tym dowie i trzeba karac oszustow a co do tego paszmida to juz widze ze nie pierwszy post o nim prawda panie trimeks.

kajolka
20-07-2013, 03:49
trimeks...taka mala sprawa...nie spokuj tylko spokoj...a pozatym chyba cos nie tak skoro Encis wyslal mu pajaka na zamiane a nic nie dostal...

trimeks
20-07-2013, 04:09
ja pierdziele noto niech sie wkoncu nie zamieniają albo niech sie zamieniają z ludzmi zaufanymi i tak będzie najlepiej

ziu
20-07-2013, 05:29
trimeks prosze Cie nie kus losu i lepiej sie nie wypowiadaj w tej sprawie!

Saurus
20-07-2013, 06:41
ja znam Phasmida osobiscie, poza tym kupowalem od niego modliszki i wszystko bylo ok. A wszyscy wiemy ze Encis ma wiecznie jakies problemy z kontrahentami

MaKeL
20-07-2013, 15:01
Encis nie Tylko Ciebie :) Pogadaj z Adamkiem :)

Saurus
21-07-2013, 02:02
dzisiaj spotkam sie z Phasmidem osobiscie. Jesli nie zapomne wspomne mu o tym pajaku, mozliwe ze po prostu zapomnial-on ma wiele innych zajec, chociazby prace

ziu
21-07-2013, 03:06
I wg Ciebie to wytlumaczenie ?!?!?! bo nie mial czasu to po co mial czas zawracac dupe o wymiane?? kogo obchodzi ze ma prace? Moim zdaniem albo olal goscia albo sciemniacz. Tez juz mialem takiego co ciagle zapominal albo to gdzies wyjezdzal! Ale po miesiecznej walce z gosciem wkoncu doczekalem sie nalezytych mi pajakow. NIE MA SZACUNKU DLA HAHMENTOW.!! i nie znam Encisa ale o tym phasmidzie widzialem juz kilka postow i chetnie zainteresuje sie ta sprawa WALCZ ENCIS.

Adamek
21-07-2013, 14:57
heh skąd ja to znam moge sie pod tym postem podpisać na początku lipca wysłałęm mu vagansa nie dostałem samca gastricy do dziś...

Encis
30-07-2013, 08:46
Saurus ty mieszkasz w tym mieście co phasmid więc interes z nim zrobiłeś. A ja mieszkam w Tarnovie.

Encis
30-07-2013, 08:46
Saurus ty mieszkasz w tym mieście co phasmid więc interes z nim zrobiłeś. A ja mieszkam w Tarnovie. Noi co ja mam teraz zrobić pająka nie mam.

phasmid
30-07-2013, 11:58
a teraz sprostowanie jest was dwuch co nie dostaliście towaru ENCIS i ADAMEK ale dostaniecie z bonusami ADAMEK pewnie samca nie potrzebuje to dostanie m. religiosy 5 szt i gastriki 10 szt .ENCIS co do celceaty to nie wysłałem bo nie ma trzech nóg czekam aż sie zregenerują i dostaniesz plus jakieś inne pjączki tyle tylko moge zrobić a jak ktoś mi powie że mogłem napisać wcześniej to trudno jesst normalnie funkcjonować jak wracasz z roboty o 23 a musisz iść na 5 rano zresztą chyba to widać po mojej obecności na forum sporadycznie w przerwie miedzy robotą to tyle z mojej strony i z kilkunastu powtarzam kilkunastu klijentów z całej polski tylko ENCIS i ADAMEK nie zostali potraktowani tak jak powinni za co ich przepraszam i obiecuje zrekompensować oczekiwanie
Phasmid

42d3e78f26a4b20d412==