PDA

Zobacz pełną wersję : nocka legwana



czakol
03-08-2013, 07:43
w sumie to mialem taki przypadek... napisze w bardzo duzym skrocie... mam legwana, a jakos miesiac temu legwan z winy [nie napisze], ale nie z mojej zwial mi.... zwial do takiego "ogrodu" gdzie jest w pip krzakow, drzew itd... zwial mi okolo 13.00 .... .... poszukiwania trwaly do okolo 20, lecz nic z tego... komary gryzly, pokrzywy itd...

na drugi dzien, spalem sobie smacznie.... i okolo godziny 6.00 rano, ojciec przyniosl mi legwana do domu, legwan byl poza domem cala noc, byl strasznie ciemny i zimny, ale zyl! ojciec znalazl legwana na takim garazu ktory przylega to tego ogrodu, garaz ten jest pokryty barankiem i ma kolor bialy, legwan sobie na nim spokojnie byl, siedzial, wisial czy jak kto woli.... mysle ze wlazl tam dlatego, ze bialy kolor skojarzyl mu sie z firanka u mnie w pokoju na ktora zawsze wchodzi :) nie wiem czy to cud, czy cos normalnego, ale szkoda mi bylo zwierzaka, ja go skreslilem na pewna smierc... jakby co ludzie nie poddawac sie!!!!

to byla moja historia, w 100% autentyczna.

ps.- legwan [70cm] ma sie dobrze i niedlugo zamieszka w nowym terrarium [180x100x80]

pozdrawiam!

afrox
03-08-2013, 10:41
przykra opowieść lecz na szczęście z dobrym zakończeniem...
pamiętaj żeby porządniej zabezpieczać wszystkie możliwe drogi ucieczki...
legi są bardzo sprytne i każdą okazję chętnie wykorzystają aby pozwiedzać nowe okolice...ostatnio zauważyłem że mój Fredi (83 cm) zaczyna się wspinać na ramę okna (zamkniętego)... a co gorsza nieźle mu szło... nawet po rurze od kaloryfera mu sie udało troche wejść...i to zaczyna się robić nieciekawe... ponieważ nie moge wszystkich okien zamknąć... trzeba będzie pomyśleć o jakiejś siatce na okno lub cuś...
no i to tyle jeżeli chodzi o moje przemyślenia...
pozdro

Kenzo
03-08-2013, 15:39
Witam
Miales wielkie szczescie ;]
Pozdrawiam

czakol
03-08-2013, 18:30
afrox dzieki za rade.... kenzo serio... ja o tym wiem... u mnie leg juz byl stracony, ale sie udalo i jest nadal u mnie :) to mnie cieszy

42d3e78f26a4b20d412==