PDA

Zobacz pełną wersję : ocencie to sami... :/:/:/:/...



tomash_k
17-08-2013, 02:37
Spoko mialem jechac sobie na gielde do swietochlowic, z mama umawialem sie tydzien wzcesniej ze mnie zawiezie samochodem bo chciala zobaczyc modliszki, wszystko byloby ok gdyby nie moj tato... W dzien wyjazdu rano okazalo sie ze nie pojedziemy bo przyjda kolesie i beda w kuchni gaz naprawiac czy cos i rodzice MUSZA (nie rozumiem dlaczego) zostac w domu, to postanowilem ze sobie legalnie pojade pociagiem a na to moj ojciec 'nie pojedziesz bo cos ci sie stanie, zaciagna cie w ciemna uliczke itp' - pojawil sie odcień żałości na mojej twarzy po uslyszeniu tego tekstu-chyba za duzo filmow ktos tu sie naogladal, przecież mam 16 lat, nie jestem chlopczykiem ktorego trzeba za reke prowadzic, poklocilem sie ze starym i nic z tego nie wyszlo... czekalem na ta gielde od paru miesiecy... !! :/:/:/:/ :| ...

Kmieciu
17-08-2013, 03:57
uuu niemiło... ja to bym nie popuścił i zrobił awanturę w domu ;]

tomash_k
17-08-2013, 04:01
Yesssss, wywalczylem, udalo sie naklonic mame, jednak pojede tylko popoludniu na ostatnie 2 godziny gieldy.. mam nadzieje ze bedzie wtedy jeszcze cos do ogladania... lepszy rydz niz nic

Kmieciu
17-08-2013, 09:30
no :D

rastafaq
17-08-2013, 11:09
Wzruszyła mnie twoja historia :(:::::::

josetsu
17-08-2013, 13:40
napisz do alicji... wzruszajaca opowiesc!!! a przynajmniej pochwal sie czy zadowoliles swoje oczy iu napatrzyles sie i czy mama zobaczyla modliszki?

tomash_k
18-08-2013, 04:56
Już czekam na zimową gielde, modliszki sie mamie podobaly (szczegolnie ta wypasiona za 55zl) ale nie chciala kupic bo nie mialaby na nie czasu, ja zresztą tez. Za to kupilem sobie zgrzewkę swierszczy, karaczany ergaula capucina , karaczany brazylijskie i elementy ystroju ale o tym mozna poczytac tez na forum 'imprezy, spotkania terrarystow'

42d3e78f26a4b20d412==