PDA

Zobacz pełną wersję : Zostaliśmy oszukani Przez sERKA czyli trimeks-a!!



An_SnAkEs_
17-08-2013, 03:00
Pewnego dnia gdy jako ANSTEAM napisaaliśmy ogłoszenie że sprzedamy Metallice i inne pajączki napisał do nas n ie jaki serk. Chciał sie zamienić z nami za seemani L13
i chciał zebu oprócz metallici L6 coś mu dorzucić wiec dorzuciliśmy mu Herculesa i Małego Vagansa . Za pare dzni pisze nam ze my go oszukali ponieważ on tych pająków nie dostał my sie zdenerwowali i napisaliśmy ze nasz oszukał na tym forum(a my ten pajaki mu wysłali!!). Wróciliśmy z cafe bo niestety neta w domu nie mamy , i zachwile jeste telefon, Dzwoni Łukasz M. czyli SERK a teraz ma nick trimeks i mówi co my robimy. Po chwili rozmowy mówi ze ma te pajaczki a on nam nie wysłał seemani poniieważ nie miał czasu . Na nastepny dzień miał ją wysłać i nic..... do dziś nie dostaliśmy ani seemani ani nasz pająkczków> chcieliśmy my powiedzieć ze jest oszustem i zarazem złodziejem bo wkońcu jakby na to nie patrzeć to tak jakby nam je ukradł Wiec nie polecamy robienia interesów Z Łukaszem M. z SOSNOWCA !!

Coguar
17-08-2013, 05:04
za taki numer robie zrzute na palwo z kumplami i sie wybieram do sosnowca bo przeciez macie jego adres a takiego hamstwa sie nie odpuszcza

josetsu
17-08-2013, 10:38
sluchajcie o trimeksie czy tam serku juz bylo glosno i ja uwazam tak samo jak Coguar ze skoro macie adres to podajcie i na pewno znajda sie tacy co wymierza sprawiedliwosc u mnie w katowicach mowi sie ze ludzie z sosnowca sa tacy a tacy, a to GOWNO PRAWDA znam ich wielu nie tylko terrarystow mam tam dziewczyne a taki SERK pieprzy opinie wszystkim!!! uwazam iz sama ekipa z sosnowca powinna mu napier....-bez przesady ale ten koles wykiwal juz wielu ludzin i robi zamieszanie na calym forum!!! LUDZISKA DORWAC KOLESIA!!!!!

Pedro
17-08-2013, 11:45
poznań sie dolacza!!!!!!!!! Ławica tez moze przyjechac

Frontside
17-08-2013, 12:50
Jesli to jedyny sposob na tego gnojka to bielsko sie tez podlacza



Double B Nation
respect
or we'll kick your ass

ziu
17-08-2013, 15:40
heheh ten dzieciak pewnie sra juz po gatkach ;] on ma z 13 lat ;] mnie nekal po moich postach pozniej na gg i straszyl kolegami :D a takze glupimi smsami dlatego usunalem nr z profilu. Uwazajcie na niego jak to on twierdzi "bierze sterydy i stoi na bramce w MEGA KLUBIE w katowicach" buehehehehhehehehe :D

kaczi
17-08-2013, 15:41
Klepac Go :D

kaczi
17-08-2013, 16:20
JA tez stoje na bramce w mega klubie (z mojego podworka) jak z chlopakami w pile gramy. Ale sterydow to se niedaje po kablach:P

MaKeL
17-08-2013, 23:40
Podaj adres na mojego mail-a mieszkam niedaleko ... (mateuszmierzwa@wp.pl)

KaMiL_15
18-08-2013, 00:01
a ja sie z nim wymieniłem i wszystko było OK.
Dałem mu fasciatum L6 za Metallice L4 - on wysłał pająka w ten sam dzien co ja ale dzoszedł dwa dni później

Biber
18-08-2013, 07:11
a nie jesteś czasem jakimś kumplem tego serka i on ci może to kazał napisać :D:D:D ja bym go i tak sklepał :/ takich rzeczy sie nie przepuszcza! SANOK!!!

An_SnAkEs_
18-08-2013, 10:09
No wiec tak serk dzwonił do nas 2 razy i powiedział ze nam za to przyśle inne nie opłąca sie no ale już czuż ważne zę choc to wiec z przykrością zawiadamiamy ze bicia nie bedzie. Wiec <u>narazie</u> go nie bijcie. zobaczymy jak sie sprawy potoczą. I DO SERKA .............. POPROSIMY O USUNIECIE TEGO POSTA JAK NAM TO PRZYSLESZ........

ziu
18-08-2013, 10:50
sytuacja identyczna jak moja hehe moze wam przysle :]
Piszcie normalnie i gramatycznie :] bo to "....to przyśle inne nie opłąca sie no ale już czuż ważne zę choc to wiec z przykrością.." , az sie nie chce czytac takich postow.

josetsu
18-08-2013, 11:59
daj znac jak sprawa sie zakonczyla!!!

KaMiL_15
18-08-2013, 13:05
nie jestem żadnym jego kumplem ... sam troche sie bałem wymieniac z nim. No ale pajak którego mial wysłac doszedł - więc nie moge na niego powiedziec oszust - aaaa zapomniałbym metallica doszła z 7-oma nogami - była daremnie zapakowana
(torf i troche gąbki)

Hajdi
18-08-2013, 16:21
to mi sie podoba:)
jakby bylo wiecej takich "akcji" to byloby o wiele mniej oszustow.
Kolega jest z Tarnowa,ciezko mu dojechac to inni terrarysci probuja cos wskorac(nie koniecznie piescia)

Coguar
19-08-2013, 16:41
ej a admin to jakas dupa zamiast zbanowac ip takiego losia

Z_Y_G_I
20-08-2013, 08:05
Coguar niekoniecznie - jeśli gość ma dynamiczne IP (neo, modem) to nic to nie da :(

Kretschmer
20-08-2013, 08:06
Od razu mówię że mam na terrarystyka.com.pl nicka Serek i żeby mnie nikt nie pomylił z gościem o nicku SERK (Po odmianie do obu mówimy serka czy serkowi)

Serpent
20-08-2013, 08:52
może by tak założyć fundusz dla przyszłych oszustów można by było z niego opłacić firmy windyfikacyje i nie tylko ;-)

Pozdrawiam
Serpent

Ps. również byłem oszukany więc wiem jak to jest czekałem na swoja kase od grudnia 2003 juz nieczekam bo wiem że się niedoczekam hehe

wesoly grabarz
23-08-2013, 11:15
Mnie tez oszukał co prawda pajaki przysłał, ale zainkasował jednego 5 razy drozszego niz tamte. Była taka sytuacja ze pod jego nikiem koles trimeksa sobie interesy załatwiał, ale to juz inna historia. Oszust i proponuje nie robić z nim interesów

42d3e78f26a4b20d412==