PDA

Zobacz pełną wersję : Krwawy ranek :-(



Smash 86
29-08-2013, 12:30
Dzis rano mój pies (bernardyn)byl cos pobudzony i sie glosno zachowywal tak ,ze az mnie obudzil. Zdenerwowalem sie,wstalem a tu......SZOK. na mojej scianie pelno krwi w sumie to na 2 scianach bo to na rogu bylo. Drzwi równiez cale w krwi . Mysle co sie stalo wolam psa a ty pies cala morda w krwi i lapy. Podszedlem do nieko ale to nie jego krew bo wszystko z nim w porzadku. Patrze w kacie a tu rozpruty szczur!!!!!!!!! Moja sonia wyciagnela sobie szczura z duzego akwarium które ma brzeg na wysokosci 120cm. szkoda szczura:-( zato pies akrobata:-)

piteer
29-08-2013, 12:56
ehh... no szkoda szczurka... musisz chyba jakos wytlumaczyc psu ze tak niemozna...

AGAM
29-08-2013, 12:58
ja miałem taki krwawą oc jak mnie szczur w warge ugryzł :) Była kałuza na podłodze i cała pościel czerwona, a potem wyglądąłem jakbym ze śliwką w zębach chodził:)

Kmieciu
29-08-2013, 13:48
...szkoda ścian :D nie wiem jak ty to domyłeś... moze pomoże ci taka mądrość że krew zmywa się łatwiej zimną wodą :P serio... nieźle ci musiał ten pies ufaflunić mieszkanie :O

Wino
29-08-2013, 14:14
lol horror w domu nie musisz przez najbliszy czas isc do kina zeby cos strasznego pooglądac

Sungaya
29-08-2013, 14:18
To straszne... :(((
Mi szczur i pies strasznie fajnie się bawią. Czasem są piski, ale czasem jest tak, że pies sobie leży, a z futra wystaje jakiś różowy ogon. Da się je przyzwyczaić. Weź szczura na kolana, albo w ręce (tak, żeby go w razie potrzeby ratować), pokaż psu i mów, że to jest szczurek, że szczurek jest dobry, że szczurek będzie psa lubił, jak pies będzie dla niego miły, że szczurka nie wolno ruszać, bo szczurka będzie bolało itp. Jak się zaakceptują, to możesz pozwolić na trochę zabawy pod twoją opieką (JEŚLI SZCZUR PISZCZY, TO KONIECZNIE TRZEBA ZOBACZYĆ, CO SIĘ DZIEJE!!!) i w końcu mogą nawet zostać super przyjaciółmi. No, chyba że pies jest myśliwskiej rasy, albo taki, co nie lubi innych zwierzątek (szczególnie pitbule i takie podobne), albo taki, co nigdy nie wiadomo, jak się zachowa, to wtedy lepiej nie próbować, bo szczur może stracić życie (za mocno przyciśnie, albo złamie kark i już po szczurku:((().

Sungaya

ross
29-08-2013, 14:34
Agam dobrze zrozumalem? Szczur pod czas gdy spales ugryzl Cie w warge?

Ps. podziwiam takich ludzi jak ty, jak patrze na twoj spis zwierzat to ciekaw jestem gdzie ty to wszystko trzymasz. Masz moze jakies fotki swojego pokoju(takie ogolnie) gdzie widac wszystkie terraria?

Kmieciu
29-08-2013, 14:57
...a piesek powie ci czy lubi szczurka i napijecie się razem herbatki... lol

DEXiu
30-08-2013, 07:10
Weź szczura na kolana, albo w ręce (tak, żeby go w razie potrzeby ratować), pokaż psu i mów, że to jest szczurek, że szczurek jest dobry

Taak. To że to jest szczurek to bernardyn Smasha już chyba wie. Tak samo już wie że szczurek jest dobry }:-> To oczywiście tylko moje głupie podteksty ale poważnie mówiąc to szkoda szczurka :( Sam miałem zresztą podobnie - mój piesek (może trochę większy od dużej świnki morskiej) zrzucił faunabox z myszką i ją zamęczył. O tyle może dobrze że jej nie pogryzł i nie było krwi.

Smash 86
30-08-2013, 08:21
he he dzieki za rady musze odmalowac sciany bo jak scieralem to az kolor zszedl:-) i widac stary a co do tlumaczenia psu to nieuwazam ze to dobry pomysl bo jest madry i wogule ale jak zobaczy ze sie cos obcego rusza to dostaje apopleksji:-) pozdrawiam

goblin
30-08-2013, 10:08
LoooOl fajny szok zrana :]

Kmieciu
30-08-2013, 10:14
tak jak mój :D

AGAM
30-08-2013, 10:56
No tak ugryzł mnie w warge bo trzymałem go bez klatki. Teraz uż go nie mam - po tym zdażeniu oddaęłm koledze :) Fotek terrari niestety nie mam, ale jak widać mam głównie bezkręgowce a one zajmują mało miejsca. Zresztą część jes jeszcze młoda i żyje w małych pojemniczkach :) A wszystko jest poukłądane jedno na drugim :) w sumie zajmuje mi to dwa stoły, troche podłogi i półke nad szafą.

Biber
30-08-2013, 11:54
no szkoda szczurka :( może podawaj psju martwy pokarm ::D:D:D:D

Sungaya
30-08-2013, 13:18
Jej, chodzi mi o to że to nie ma być tak, że po takim przemówieniu już jest wszystko super. Ja to tak napisałam, bo nie chce mi się pisać, jakie zachodzą przy tym dokładne procesy, wzór chemiczny psa, który nie zje szczura itp. Można mówić ze to jest szczur, a można równie dobrze nawet nic nie mówić, tylko ŻEBY DO PSA DOTARŁO, ŻE TO JEST ŻYWE ZWIERZĄTKO, KTÓREGO NIE WOLNO MĘCZYĆ, A NIE JAKAŚ FAJNA NOWA ZABAWKA. Ja taką metodę stosuję z psami i gryzoniami, które mam i jeszcze żadna tragedia się nie wydażyła.
PS. Jak napisałam, że szczurek jest dobry, to chodziło mi o jego charakter, czy tam co, a nie smak.

Sungaya

bobian
31-08-2013, 07:12
jak wmuwisz mojemu bernardynowi ze niewolno ruszac szczurów i kotów to ci oddam mego boasa:-) nierób sobie nadzieji ona przymnie nawet sie niepopatrzy a jak jest sama to malo niezabije jest o mnie zazdrosna z psem z którym sie bawila codziennie na wakacjach pogryzla sie tylko dlatego ze go poglaskalem. fajna jest broni pana:-)

Smash 86
31-08-2013, 07:45
sorki przez pomylke napisalem z kumpla uzytkownika

Sungaya
31-08-2013, 11:26
Do Smash 86:
w moim drugim poście napisałam, że jak pies nie lubi innych zwierząt, to lepiej nie próbować. A i tak nawet gdybym była jakimś zaklinaczem psów, czy czymś takim, i bym dała radę mu to wytłumaczyć, to bym nie próbowała, bo nie chcę mieć żadnego węża.

Sungaya

Biber
01-09-2013, 08:45
no szkoda :(

Biber
01-09-2013, 08:49
aha AGAM respect :D

bill_brama
06-10-2013, 17:53
tlumaczenie psu, jest bardzo dobrym pomyslem, u mnie za swego czasu pies jadl ze szczurem z jednej michy(oczywiscie pod kontrola) i wszystko bylo ok. W przypadku terrierow nie ma co sie produkowac one maja genetycznie zaprogramowane mordowanie gryzoni. Ale oczywiscie sa wyjatki.

geckonum
23-10-2013, 11:46
wiecie, jak miałem królika, moja suczka owczarka niemieckiego ubzdurala sobie że to jej szczeniak z czego królik nie był zbyt zadowolony, no cóz, wieczne oślinienie itp, poza tym mój pies uwielbia obserwować wszystkie zwierzęta, żeby ją zająć wystarczy puścić po podlodze świerszcza a ona cały czas za nim chodzi ( raz nawet polizała ale z tragicznym skutkiem dla świerszcza:P) tak czy inaczej szkoda szczurka, pozostaje pocierszenie że prawie wszystkie koty tak mają a psy tylko niektóre.

42d3e78f26a4b20d412==