PDA

Zobacz pełną wersję : brak doświaczenia z hodowlom jaszczurek dzeinych LEGWAN



ŁŁŁsy
22-09-2013, 10:15
brak doświaczenia z hodowlom jaszczurek dzeinych.Mam legwana zielonego ktury jest po chorobie dokładnie nie miały świetlówki UVB i za chorował, najpierwy myślałem ża zaczyna dobrze rosnoć miesnie buły wieksze lecz gdy zobaczyłem opuchnientom warge do zaczełem szyukać pomocy. Iw czas znalazłem pomoc i teraz lagwan jest zdrowy.Te przeszycie nauczyło mnie że trzeba czytać dużo dużo wiecej książek nie z jednego źrudłą.

ziu
22-09-2013, 10:25
gramatyka fatalna.

afrox
22-09-2013, 10:42
gramatyka...??? to totalny analfabetyzm ;) :/

ŁŁŁsy
22-09-2013, 10:52
dzieki inaczej nie umiem

sorry

Saurus
22-09-2013, 13:34
podpis genialny ;) a miesnie "buły" na tylnych lapach to opuchlizna ud, jeden z objawow MBD

FURUS
22-09-2013, 14:21
co to jest to MBD?

sqqter
22-09-2013, 14:53
MDB to jest krzywica (chyba:P). Następnym razem przeczytaj co napisałeś i popraw błędy. Ja tak zawsze robię (przed sprawdzeniem niestety wyglada text jak twój także niemasz się czym przejmować :P). Dobrze że wyzdrowiał a ty się nauczyłeś obchodzić z tymi pięknymi zielonymi stworami. Pozdrawiam. Sqqter

Saurus
23-09-2013, 02:43
nie, to nie krzywica. MBD-metabolic bone disease, jeszcze przed krzywica-ubytki wapnia z kosci, nieleczone powoduje krzywice

kajolka
23-09-2013, 03:06
poczytac to warto tez jakas ksiazke o polskiej gramatyce i ortografi ;]

TylerPL
24-09-2013, 11:22
Hehe... Zostawcie biegnego faceta. Nie dość że ŁŁŁysy to jeszcze się śmieją, że pisać nie umie... A on chciał się podzielić wiadomością, że udało mu się uratować Lega i jeszcze udziala rady innym, aby pamiętali o żarówce UV! Brava dla tego pana jakkolwiek by kaleczył nasz piękny język!

ŁŁŁsy
24-09-2013, 13:53
sorry za moje błędy, chciałem jak naj lepiej

WaRiaT_1986
24-09-2013, 14:59
A WORD od czego jest? Od tak sobie?

GREJFRUT
26-09-2013, 04:24
A może zostawicie go w spokoju co???????? Chłopak się stara jak może wy się go czepiacie! Wiecie coś o nim? Nie więc dajcie mu spokój! Nie znacie jego pochodzenia ani czy jest chory itd. Powinniście się wstydzić! Lepiej popatrzcie na swój sposób wypowiadania się poprawcie go (chodzi mi o ten typu cześć k.. co k.. słychać?) ,a potem ewentualnie grzecznie możecie się spytać dlaczego tak niegramatycznie napisał! A nie w na niego naskakujecie! Wstyd dla Polski ,a w szczególności dla was!Myślałem że to jakieś niedorośnięte Leppery się go czepiają a tu dorośli męrzczyźni po 20 lat wstyd!!!!!

GREJFRUT
26-09-2013, 04:42
A ty myślisz że każdy ma czas i umiejętności żeby z worda korzystać? I myślisz że każdy wie że istnieje tam coś takiego jak korekta tekstu i że w ogóle istnieje word? Myślisz że każdego stać na oryginalny pakiet z wordem? Zastanów się nad tym!Facet 3 razy pisał wam że się stara i lepiej nie umie! Może jest chory a wy na niego nalatujecie jak by wam matki pozabijał naprawdę jak tak ma wyglądać szacunek do drugiego człowieka w Polsce to ja się nad wyjazdem zacznę zastanawiać:] ! To co napisaliście to wstyd dla was i dla waszych rodziców że tak was wychowali że nie wiedząc nic o człowieku oceniacie go i jego czyny! To że wy nie robicie błędów nie upoważnia was do krytyki innych osób których nie znacie! Pozdrawiam

ziu
26-09-2013, 05:09
etykieta istnieje i mozna napisac 3 razy wolniej a dokladniej bo nie zawsze czlowiek moze rozkodowac te szyfry!

fakt moze byc chory i tu mi troche glupio, jak tak to sorry.
ale z 2 strony watpie zeby byl chory i hodowal np. kameleony co do latwych nie nalezy.

GREJFRUT
26-09-2013, 06:49
Wiesz ziu może ktoś być tak dobrym człowiekiem że mu pomaga !Trzeba wziąść wszystko pod uwagę !Może miał niedaj Boże wypadek ? A zresztą niegdybajmy i zakończmy temat zrobiliście jak uważaliście ja powiedziałem swoje zdanie!

ŁŁŁsy
26-09-2013, 09:03
możesz mi nie wierzyć że hoduje kameleony ani inne gatunki gadów.A ty myślisz że umiesz dobrze pisać i masz sie czym chwalić ja mam dyslekcje jak wierz co to jest, i nic ci to tego.Napewno wiem wiedzej o hodowli gadów niż ty ziu.
Dzieki grejfrut za obrone.

ziu
26-09-2013, 11:23
hehehe alez smieszny jestes ja nie powiedzialem tego po zlosci chcialem tylko sie dowiedziec co jest przyczyna twoich "hieroglifow".

Nie watpie ze hodujesz kameleony bo co mnie to obchodzi, mowie ze ulomkiem nie mozesz byc bo bys ich nie hodowal, ale skoro mnie atakujesz to juz mi nie szkoda ze Cie zjechalem za ta pisownie.

Jak nie umiesz pisac to wroc do szkoly albo popros mame zeby Ci napisala posta :

"wierz, wiedzej"

GREJFRUT
26-09-2013, 11:39
ziu jakbyś miał horobe zwaną dysorotgrafią bądź dyslekcją niewiem czy było by ci tak do śmiechu!

ŁŁŁsy
26-09-2013, 11:53
ja na ciebie nie najechałem tylko chcałeś coś wiedzeć wiec ci powiedzałem, ale ty zaczełś na mnie pisać różne bzdury ziu

Jojek
26-09-2013, 14:50
ŁŁŁysy, wstaw sobie w podpis że naprawdę masz dyslekcję tak aby kolejni dali Ci spokój i zakończmy dyskusję. Zamykam wątek bo odeszli wszyscy od tematu, jak będziesz chciał zacznij nowy wątek zgodny z tematem działu. I mimo wszystko są twoje posty z mniejszą ilością błędów więc na spokojnie pewnie robisz ich mniej.

42d3e78f26a4b20d412==