PDA

Zobacz pełną wersję : legwan vs. "REAL"



Gdanszczanka
14-10-2013, 11:55
Dzisiaj bylam w sklepie zoologicznym w realu i mnie sparalizowalo. To co zobaczylam bylo dla mnie bulwersujace... legwan zielony lezacy na dnie terrarium, tak ze tylnie nogi mial uniesone do gory, jakby spadl lub dostal jakiegos paralizu lub **j go wie czego byl po prostu powykrecany. Zawolalam od razu pewnego milego sprzedawce z tego dzialu. Po otworzeniu terra legwan wogole sie nie ruszal(oczy mial otwarte), mimo dotykania zwierza albo wlaczania wylaczania swiatla..zero reakcji. Bylam w szoku wiec dalam sobie spokoj i wyszlam z pomieszczenia gdzie byly terra,lecz przez ok 5 minut jeszcze slyszalam jak sprzedawca zmagal sie aby ocucic zwierzaka. Nurtowalo mnie tylko co mu sie moglo stac.Wrocilam tam po 2 godzinach i legwan siedzial na drzewku..bylam tam przez chwile wiec nie wiem czy sie ruszal. Jezeli nprawde cos sie stalo legwanowi, nie winie sprzedawcow (uwazalam ten sklep za jeden z lepszych).Szkoda mi zwierzaka.Jesli ktos wie co to moglo byc bardzo bym prosila o informacje. A jesli ktos niedaleko tego sklepu mieszka(Gdansk-przymorze) prosilabym o zdanie relacji jak to wyglada.

Dawid
14-10-2013, 14:31
Moze legwan sie przywiesil (zawieche zlapal potrzac na jakas super pania legwanowa) :P

daf
15-10-2013, 08:45
Ja pierdzielę dawid ale z ciebie *****. Skąd tacy se biorą?!
Ten leg pewnie miał krzywicę.

Juraviel
15-10-2013, 14:22
daf to w pewnym sklepie zoologicznym jest kameleon który nie ma UV, i trzesa mu sie nogi ja chce sie złapać jakiejś gałęzi podejrzewam ,że tez ma krzywice, powiedziałem sprzedwcy ze zarówka do lampki nocnej nie wystarczy, nie dośc tego potrzebuje on jeszcze UV to usłyszałem "szef tak dał,to musi byc dobrze" mówie nie no raczejn ie jest dobrze, a on "jak sze przyjdzie to sie spytam" i to tyle. Wiec poprostu na niektórych ludzi nie ma bata.

daf
16-10-2013, 11:26
Oj no z tym kamkiem to możliwe chociaż one zawsze jak się przerzucają na inną gałąź to trzęsą nogami.

andrzej450
19-10-2013, 16:52
Moze legwan byl sztuczny i po prostu atrapa spadla z drzewka. A sprzedawca nie chcac zdradzic sztuczki wcisnal kit, odegral przedstawienie a jak wyszedl klient to szybko przyczepil gumowego legwana spowrotem... taka wersja tez jest mozliwa

Gdanszczanka
20-10-2013, 02:06
tak.. napewno:P

geckonum
23-10-2013, 11:32
może zabrał martwego i wstawił zywego, miał jakieś znaki szczególne?

Deore
18-11-2013, 08:14
Moj legwan jak siedzi na galezi to tez czasem podnosi łapę ( ale tylko jedną ) do góry i ją grzeje. Wygląda to dosc komicznie. moj leg jak byl mały i jak sie czegos mocno przestraszył to potrafił nawet przez pol godziny siedziec w miejscu i sie nie ruszac, gaszenie swiatła, spryskiwanie czy nawet delikatne trącanie go nie ruszało. On poprostu udawał że go nie ma, te zwierzaki wychodzą tez z prostego załozenia ze jak one nie widzą ciebie, to ty nie widzisz ich :) Także moze poprostu cos go wystraszyło.

42d3e78f26a4b20d412==