PDA

Zobacz pełną wersję : padl mi lampart



The_Answer
26-10-2013, 03:40
wczoraj padl mi lampart mlody mial 12cm, jak go zakupilem to wygladal na slabszego, mial niedobor witaminek bo mial problemy z wilinkami, mialem go ok. miecha, na poczatku tego tygodnia zapchal sie piaskiem, wczoraj znalzlem go martwego gdy robilem ogledziny to zobaczylem ze nie mogl zrobic kupy, cala dupke mial zapchana, zaklejona, pysk tez ledwo otworzylem bo mial zaklejony?, naszczescie drugi nie ma zadnych problemow, nie dawno padl mi samczyk gastricy ale to ze starosci i samica gastricy podczas ostatniej wylinki spadla rano juz jej pomoc nie moglem, mialem rozmnozyc modliszki ale sie nie udalo, teraz gekon, wczoraj bylem troche podlamany, bo jutro jade do swietochlowic zbozowke kupic i przechodzily mi przez glowe mysli ze tez mi padnie zeby wogole sobie dac spokoj z terrarystyka, ale dzis juz mi raczej przeszlo i dalej bede terrarysta bo jak wiadomo "czlowiek sie uczy na bledach" mam nadzieje ze dalsze moje losy w terrarystyce bede lepsze pozdrawiam

Coguar
26-10-2013, 04:01
ladny pechowiec hestes:D

coolary
26-10-2013, 05:10
No faktycznie nei ciekawie. Trzeba sie uczyć.... w Polsce wszyscy jeszcze się uczymy. Żeby podnieść poziom terrarystyki w Polsce potrzeba nam jeszcze wielu lat.

darkyoda
26-10-2013, 07:22
Skladam kondolencje .. Niemartw sie wszystko bedzie dobrze :]

Raffee
26-10-2013, 08:14
Niestety wiem co to za bol, stracilem dwa mlode geki. Oby tylko zbozowki ten pech nie dopad.

The_Answer
26-10-2013, 14:06
dzieki bardzo, po napisaniu tego tematu i podzieleniu sie problemem z wami lepiej mi sie zrobilo, a zaraz ide spac zeby rano gielde pociskac pozdro

Biber
27-10-2013, 02:04
zrezygnuj z piasku

Silent
28-10-2013, 11:02
Ja mam 2 samice lamparta i jedna mi dzisiaj ,,sucha piaskowa kupe zrobila,, mam je dopiero 2 dzien wiec pewnie sie nazarla piasku u hodowcy, ech... ale jest ok zachowoje sie calkiem dobrze, rusza sie, je (co najwazniejsze) i pije sobie. mysle ze bedzie ok :D

42d3e78f26a4b20d412==