PDA

Zobacz pełną wersję : geconik dziwnie chodzi ratunku.



Nahash
18-11-2013, 00:48
czesc .mam mlodziutkiego lamparciego niestety po dwuch dniach lezenia daleko nie poszedl i zauwazylem ze nie naturalnie wykreca jedna tylnia i jedna przednia lapke przy chodzeniu.pakuje mu swierszcze do pyska i witaminy elektrodize d3 z hagenu.co mam robic dalej da rade o niego walczyc .???/prosze was o pomoc

ironkapela
18-11-2013, 02:25
Ja osobiscie nie znam sie na gekonach. Proponuje skontaktowac sie z weterynarzem. Polecam doktora Jarka Zajaczkowskiego. Aby sie z nim skontaktowac trzeba skorzystac z linku http://www.terrarium.com.pl/weterynarz/ Pozdrawiam

Deore
18-11-2013, 07:44
ja tez sie za bardzo nie znam na gekonach ale mam zolwika mauretanskiego i jak go kupilem to miał lewą tylną łapkę wykręconą i myslalem ze jest zlamana. Ale jak sie wygrzał konkretnie pod żarówką to mu się sama wyprostowała i teraz jest idealna i pracuje bez zarzutu :) moze tez spróbuj polorzyc geka pod żarówką na kilka godzin ( tylno nie przesadz z temperaturą ), może to mu pomorze :)


daj potem znac czy cos sie poprawiło !!

Biber
19-11-2013, 06:34
wygląda chyba na krzywice ... jeżeli nie masz świetlówki UV najelpiej ją zakupić i podawa mu do tego witaminki :)

jery
23-11-2013, 07:14
Hmmm ja mysle ze krzywica to raczej nie bedzie (gekony lamparcie nie potrzebują wcale UV) Prędzej nie dowitaminowanie. Podaj mu witaminy do gadów drapieżnych.

miszi
14-12-2013, 03:06
możliwe , że twój gekon ma tak zwaną kżywicę.Tego chyba nie da się wyleczyć możesz poprosić fundację podaruj dzieciom słońce

42d3e78f26a4b20d412==