PDA

Zobacz pełną wersję : oto jak userowi UNIT'owi zależy na zwierzakach:|



meg11
04-12-2013, 16:41
jak co niektórzy zorientowani wiedzą, user Unit, najpierw nabył legwana zielonego, następnie doprowadził go do stanu rozpaczy poczym zamieszczając ogłoszenie na forum pozbył się go,wciskając kit niczego nieswiadomemu Furusowi..
Furus dostał lega, nie zdążył się nim nacieszyć, legwana trzeba było uśpić, był tak skrajnie schorowany:|

a oto zakończenie tej historii:
http://terrarium.com.pl/forum/read.php?f=10&i=18603&t=18374 :(

Ps.Pewnie nie powinnam się wtrącać, ale ostatecznie uznałam, że skoro wszystko było "załatwiane" przez forum i cała historia już była nagłośniona, mój post nie będzie nietaktem..

Oby takich ludzi było jak najmniej.......

Foxtrott
04-12-2013, 17:46
gadałem z nim kiedyś kilka razy... koleś powinien sobie pluszaki kupić... nie trawię tego typu ludzi, wg mnie powinien bana dostać!!!:/

Bocieq
05-12-2013, 00:12
Heh do wiezienia a nie bana ...

chrzanu
05-12-2013, 00:55
meg11 - pamiętam dobrze całą tamtą dyskusje o tym legu; to że koleś go zaniedbał i oddał w takim stanie że lega trzebabyło uśpić to już nieprawdobodobne, ale co dopiero jezeli on mowił na gg do "celtic" że nastepnym razem to wyrzuci go do odry jak bedzie chory. Koleś powinien zdecydowanie zostać ukarany na TCP.
i módlmy się oby było mniej takich ludzi.
ja się męcze żeby moje zwierzaki miały jak najlepiej, żeby nie chorowały, miałe żarcie itd, a on traktuje je jak smieci :/

Double
05-12-2013, 01:44
coś paskudnego... najgorsze jest jednak to, że nawet jeśli Unit zostanie ukarany na tcp np banem i społecznym ostracyzmem, nie będzie go można przecież upilnować w "realu"... taki wypaczonego człowieka może zupełnie nie krępować dalsze kupowanie zwierzaków, a następnie porzucanie ich jak popsute zabawki :(

laska
05-12-2013, 04:35
,,Ciesze sie ze sa ludzie ktorzy opiekuja sie legwanami po przejsciach'' napisał to właśnie ten Unit.A jakbu wrzucić go do jakiegoś karcelka żeby posiedział w nim jakiś miesiąć??Żeby zrozumiał co zrobił i ktoś musiał się nim opiekować??

Daro lamparci
05-12-2013, 09:25
Mogli by go starzy wyrzucić z domu ciekawe co by zrobił.

sqqter
08-12-2013, 07:07
Rodzą się ludzie krzesła ale żeby taboretem się urodzić...

marianex
12-12-2013, 13:59
heheh no nie wiem jak mozna sie inderesowac terrarystyką w taki sposób
normalnie az mała bania
normalnie... ach szkoda słów

Dambala
12-12-2013, 15:26
MOje zdanie jest takie jeśli ktos sie decyduje na hodowle jakiego kolwiek!!!! zwierzaka powinien dbać o niego a nie znęcać się nad nim. Bo kupujac zwierze przyjmujemy odpowiedzialność za niego i powinniśmy traktowac go jak własne dziecko a nie zabawke. Ale cóż są ludzie którzy nie myślą i nei sa zdolni do myślenia i głębszych uczuć :(:(:(

blackjack
16-12-2013, 11:28
witam,


Jak dla mnie poruszany jest temat "rzeka", który NIGDY się nie skończy. Akurat na tym forum rozmawiamy o przypadku legwana, ale ile tys. innych zwierząt jest niehumanitarnie hodowanych, przetrzymywanych. Robimy tragedie dotyczącą jednego legwana, której mogłoby nie być, gdyby jedna osoba chociaz przez sekunde pomyslala. Jestem ciekaw, czy jego rodzice wyrzuciliby do Odry gdyby on zachorował, czy im zapyskował. Mimo wszystko legwan to legwan, a ile ludzi ginie codziennie w krajach trzeciego świata na AIDS. Nie ma tam nawet takich warunków jak woda, a co dopiero witamin i lekarstw. Przynajmniej dla mnie, ludzkosc coraz bardziej podąrza to tzn "ZAGŁADY".

Silent
12-01-2014, 10:56
Bez przesady, nie mozna sie skupiac tylko na negatywach. Fakt faktm ze jest zle, ale kiedys w krajach 3 swiata bylo jeszcze gorzej. Ludzie ucza sie sobie pomagac. A do zaglady to prowadza wszystki drogi (chodzi mi tu o zaglade ziemi) mozemy tylko przedluzac jej zycie i tymsamym nasza egzystencje.

42d3e78f26a4b20d412==