PDA

Zobacz pełną wersję : Smithi



stanisz
13-12-2013, 04:01
Mam problem z moim Smithim, a mianowicie od jakiegoś czasu jest jakiś niemrawy: mało sie rusza i nie reauje nawet na dmuchanie. Próbowałem go delikatnie ruszac pensetą i wtedy zobaczyłem coś co zaczęło mnie najbardziej niepokoić. Po delkatnym podniesieniu pensety zaczepionej o przednie odnóża pająk zaczął drżeć. Nie wiem co się z nim dzieje. Pająk jest po 7 wylince i nie je nic od ok 2 miesięcy, a jedyne co zjadł po wylince to 2 drewnojady (pierwsz raz go tym karmiłem), przy czym jak zaglądam do niego średnio co 2 dni to dotąd po nich sra.
Prosze o pomoc i z góry dziękuje.
Pzdr. Michał

Shinigami
13-12-2013, 04:14
moim zdaniem wszystko jest w porzadku, moze ma niska temp. i dlatego taki malo aktywny?? Moja irminia z 6 miechow siedziala w swoim gniezdzie i nie wychodzila, a kilka dni temu jej sie odmienilo i od kilku dni tam nie wchodzi tylko chodzi nonstop po terrarium. drewnojady sa calkiem spore wiec to nie tak malo jak na smithi:)

Madey
14-12-2013, 03:45
Przepraszam, że nie na temat, ale jak przeczytałem tę prawie smutną historię, to myślałem, że pozostanie taka do końca. ;) Spodziewałem się konsekwencji w subtelności używanych wyrazów, a tu nagle smithi sra po drewnojadach średnio co dwa dni. Nie żebym miał coś do srania... ups, wydalania. ;)

Znajomy, który jest opiekunem kolonii opowiadał o bardzo grzecznej dziewczynce ładnie się wypowiadającej, elokwentnej. A którgegoś dnia przychodzi do opiekuna i mówi: "Idę się odesrać". Chyba czasem lepiej być konsekwentnym do końca. :>

soltys_szczecin
17-12-2013, 08:14
co do smithasa - pajak jest po 7 wylince, nie zjadl nic od 2 miesiecy ... ale kiedy byłą ostatnia wylinka - nie napisales tego zbyt wyraziscie ( oprocz innych rzeczy hehehe ) ???? moze zbliza sie wylinka ???

cochin
29-12-2013, 08:39
hmmm najprawdopodobniej wylinka...
opisz jak wygladalo to drżenie.. to nie jest chyba normalne zachowanie u pajaka..

42d3e78f26a4b20d412==