PDA

Zobacz pełną wersję : lancetoglow mleczny uciekl !!!



dusiek
18-03-2014, 04:08
kiedy dzisiaj wrocilem wezyka nie bylo, mial na ucieczke 24h pod opieka mojego rodzenstwa:((( mial do dyspozycji cale gorne pietro domku jednorodzinnego oraz czego sie boje otwarte okno, a wczoraj bylo na dworze 28 stopni C wiec moze postanowil na dwor wyjsc, a wtedy bylaby kompletna klapa .jak wiadomo jest do waz nocny, teoretycznie na dniach bylby karmiony, wiec obok terrarium dalem drugie z myszka do ktorej ma udostepnione wejscie a ona nie ucieknie. nie wiem czy to dobry pomysl ale na razie inne nie przychodza mi do glowy. otworzylem rowniez jego terra, dalej naswietlam i ma wode...waz ma ok.60cm prosze o pomoc

z gory dzieki
dusiek

ironkapela
18-03-2014, 04:31
To pozostaje Ci tylko sprawdzic cale mieszkanie i wyjsc w nocy na polowanie. Ewentualnie jesli nie chce Ci sie polowac, to mozesz rozsypac make, i rano sprawdzic slady. Pozdro

Powodzenia

Saurus
18-03-2014, 07:26
A przekopales dokladnie, co do milimetra cale podloze? Te weze lubia sie zakopywac.

macias
19-03-2014, 07:51
rozumiem cie stary...
miałem podobnie z moją mexicaną greeri przeszukałem niby cały dom, a wieczorem zauważyłem ją pełzającą po pokoju. Nie poddawaj się, napewno się znajdzie;)

dusiek
25-03-2014, 01:09
hehe znalazla sie przedwczoraj ale na necie nie bylem
dzieki i pozdro
dusiek

42d3e78f26a4b20d412==