PDA

Zobacz pełną wersję : Agamka brodata



Jakugol
11-05-2014, 15:04
Miałem kiedyś agame brodatą, była w dość sporym terka ze ścianą strukturalną itp.. budze sie rano i zaglądam nie ma jaszczura, więc szukam go pod domu i szukam ... za szafą pod łózkiem no wszedzie. Myślałem już że uciekł z domu, kumpel mi doradził żebym zostawiłotwarte terra zapalił w nim światło i czekał aż jaszczur powróci tam gdzie mu wygodnie .. i ... patrze a jaszczur wyskakuje zza ściany strukturalnej (cały czas był tam schowany) wyczmychnoł z terrarium bo po pokoju latała jakas mucha i nie zdążyłem go złapać.. przed moim pieskiem :(:( na szczęście pies chciałsie bardziej pobawić niż zaatakować i całą sytuacja skończyłą sie tylko wielkim strachem .. ale wynika z tego że najciemniej jest pod latarnią. Przeszukałem cały dom a agamek był cały czas w terra i przez moją głupote naraziłem go jeszcze na niebiezpieczeństwa ze strony mojego psiaka :D

murinus
13-05-2014, 04:49
hehe nizla historja ja tak kiedys mialem jak zboze chodeowalem przewrocilem do gory nogami cal chalupe a on byl caly czas w sciulce ktora przesioalem rekoma do wiadra masakra zwierzatka potrafia sie chowac ;p

Nazar
13-05-2014, 09:06
heheh spoko moje agamy spaceruja po moim pokoju z Yorkiem:) Wglada na to ze sie polubili. Czasem jak psina lezy w sloncu to wlaza na nia i spia:)

KoReXoN
13-05-2014, 13:08
Kochane są. Nazar to musi być super widok zrób fotke.

miki_metal
17-05-2014, 08:42
ja kiedys myslalem ze regius mi zwial, przewrocileme do gory caly dom (oprocz sypialni rodzicow - byla 1sza w nocy). Wracilem przygnebiony do pokoju, zeby go jeszcze raz przeszukac, spojrzalem na terrarium, a tam z lampy zwisa glowka rega :]. Doslownie pod "latarnia" najciemniej ;)

42d3e78f26a4b20d412==