PDA

Zobacz pełną wersję : smiec blondi



atraxx
14-05-2014, 16:41
Niedawno kupiłem Blondi L9, wszystko było ładnie pięknie, dzisiaj rano zagladam do tarrarium i patrze moja Blondi leży na plecach i sie nie rusza:( padła:(

Adamek
14-05-2014, 16:47
chłopieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
ten pająk linieje !!!!!!!!!!!!!!!
Nie ruszaj go !!!!!!!!!!!!!!!!
PS. Gratuluje wiedzy pajeczej :/ jesli go ruszałes to właśnie go zabiłeś ehhhhh szkoda że przez głupote hodowcy zginął pająk :(

wh6fxe
14-05-2014, 23:27
nie no kolejny taki!! zostaw go.... nie ruszaj go ........ najlepiej nie zblizaj sie do niego!! jak padnie to tylko przez twoja glupote (co sie wiaze z niewiedza). szkoda ze taki pajaczek znalazl sie w rekach takiego wlasciciela:(

fat_bart
15-05-2014, 01:31
znowu to samo... myśle że przy wejściu na forum, najpierw powinien pokazywać się jakiś *epny banner z linkiem do FAQ....

daf
15-05-2014, 01:59
A ja uważam, że to jakiś cieć robi sobie jaja.

leviatan
15-05-2014, 02:21
Koleś to co napisał to jego 1 post na forum więc myśle że to ściema...

daf
15-05-2014, 02:57
Damian nie powtarzaj po mnie ;P

Jojek
15-05-2014, 04:00
Widzę że nadal niektórym nadal brakuje kultury.

JAK MACIE TAK ODPOWIADAĆ JAK TUTAJ TO NIE ODPOWADAJCIE W OGÓLE.

Wasze odpowiedzi nic nie pomogły.
Który z was dał linka do opisu, dyskusji, lub faq. Który z was wytłumaczył spokojnie że popełniono błąd.

Nie jesteście jedyni na forum, jak nie umiecie normalnie pomóc to się nie udzielajcie. Zostawcie to innym.

Następne takie posty będę kasował bez powiadomień.

wh6fxe
15-05-2014, 04:07
no tak...... ale tak prawda, ze przed kupnem jakiegos zwierzatka powinno sie chociaz cos przeczytac. a nie ze kupuje zwierzaczka a pozniej ma problemy bo on lezy na plecach i mysli ze zdech:].

Jojek
15-05-2014, 04:30
Wytykanie komuś że nie wie co robić w momencie kiedy spytał na forum "co robić?" jest bardzo nie na miejscu.

Osoba pytająca wykonała pierszy krok w dobrą stronę, odnalazła to forum i zadała pytanie, oczekuje pomocy a nie opierniczu. Forum istnieje po to aby sobie pomagać.

Należy pomóc zdobyć wiedzę na temat tego zwierzaka. Nie trzeba od razu pisać wszystkiego w liście, ale pisanie "poszukaj sobie" jest niekulturalne i nie załatwi sprawy.
Wystarczy dać link we właściwe miejsce i sprawa załatwiona.

leviatan
15-05-2014, 04:35
http://www.terrarium.com.pl/forum/faq/ptaszniki.php

i jeszcze to:

http://terrarium.com.pl/forum/read.php?f=16&i=60254&t=60254

poczytaj sobie, zrozumiesz Swój błąd i mam nadzieje że blondynek Ci przeżyją tą wylinkę :)

dr1zzt
15-05-2014, 12:24
Ta. Sporo jest takich osob co sami ledwo wiedza, i sami zadawali do niedawna takie pytania a teraz potrafia tylko "zjebac". Albo karmic trole ku ich uciesze.
atraxx: /jezeli nie robisz sobie jaj/ Forum na http://www.arachnea.pl jest bardziej przyjazne dla poczatkujacych, tam na pewno dostaniesz odpowiedz.

ława
15-05-2014, 14:00
heheh
nie zajmuje się zbytnio pająkami ,ale było tyle pytań na ten temat że!!!!!!!!!!!!!

On linieje !!!
wejdź np. w dział zdjecia i w filmik z kędziorkiem

co widzisz??
lezy nap plecach??
I???

Linieje !!!!!!!
i faktycznie jesli go stresowałeś i np. ruszałeś go kijkiem to mogłeś go zabić :/

Stein
30-05-2014, 10:39
nikt nie zauwazyl ze typ ma nick AtraXX ? temat napisany dla sciemy aby ktos wziol Atraxa za lajka

42d3e78f26a4b20d412==