PDA

Zobacz pełną wersję : kolejny samczyk modliszki:[



kaczi
04-06-2014, 03:11
stracilem kolejnego samca modliszki gwinejskiej. Wpieprzyla go samica . . . pilnowalem je przez prawie cala noc. przysnelo mi sie teraz na jakies 30 minut a gdy sie obudzilem to lezaly juz tylko skrzydelka na dole i odnoza chwytne:(
to byla 3 kopulacja
wrrrr jestem zly . . . ale tak bywa

smithimen
04-06-2014, 03:19
Ale powinno dojsc do zaplodnienia, tak? Bo jesli nie to faktycznie pech...

kaczi
04-06-2014, 03:38
nom modliszki kopulowaly cala noc wiec powinno dojsc do zaplodnienia . . .

smithimen
04-06-2014, 03:47
To masz przynajmiej pocieszenie:)

Saurus
05-06-2014, 14:30
To w sumie czym sie martwisz? Po kopulacji sie nim posilila, a skoro zjadla go niemal calego, to jestem pewien, ze zaniedblaes nieco sprawe "napchania" jej przed kopulacja. U mnie samiczka gastricy (w nocy jak spalem, zawsze zostawiam modliszki) zabila samca- zlapala go i przegryzla na laczeniu proonotum i odwloka, ale nie zjadla - nie miala miejsca.

Marek69
06-06-2014, 00:25
Czasem tak jest mój samiec pięknie się spisał na mojej samicy choć miał dwa podejścia sprzedałem go młodemu chłopakowi i cio, samica żzarła go podejrzewam że była głodna, niestety przed dopuszczaniem trzeba ją napaść az do obrzydzenia u mnie dostaje karaczany zielone i tyle na ile ma ochotę i wczasie kopulacji nic jej nie daje nio ale to są modliszki maja to w naturze i tez nie mamy sie czemu dziwć, dobrze jest uratowac samca ale nie zawsze się da. Ps Saurus pamiętaj o samcu paradoxy jakbyś dopuścił u siebiedla mnie

42d3e78f26a4b20d412==