PDA

Zobacz pełną wersję : Bylo 7 i jest 6 - GLUPIE GRZYBY :[



Mnemic
10-06-2014, 15:10
4 dni temu przyjechalo do mnie 7 zdrowych MODLISZEK l.gastrica L1 w opakowaniach po filmie..
i tak zaczela sie moja przygoda z terrarystyka :)
karmie je wylegiem swierszczy srodziemnomorskich
stwierdzilem ze zrobie im wieksze terraria...
przygotowalem dla nich 7 osobnych przezroczystych pojemniczkow ktore moja mama kiedys nakupywala w jakiejs hurtowni mniejsza
wyscielilem im dno i jedna ze scianek zwilzona chysteczna higieniczna (jednorazowa biala bezzapachowa)
pomyslalem ze brakuej im patykow po ktorych mogly by sie wspinac
wiec pocielem na 3 czesci ta dluga wylakaczke na szaszlyki i poprzebijalem palstikowy pojemnik
wygladalo to super modliszki wspinaly sie po patykach blablabla
nic nie przeciekalo
dzien 5 (2 wczsniej zdazyly liniec :)) zalgadam do moich malenstw a z nich jedna poprostu lezala na plecach.. :((( pomyslalem ze to przez to okno
bylo cala noc uchylone do gory a w nocy byla burza... mogla im troche temp spasc
ale okazalo sie potem gdy bilzej sie przyjzalem jej terra ze
na patyczkach wykalaczkach rosnie plesn.... :[[[[[[[[[[[[[[[[[[
bez zastanowienia zmienilem pozostalym 6 cale podloze
oczywiscie usunolem patyczki i dokladnie umylem pojemniki

nie popelniajcie tego bledu co ja

ps. postaram sie jutro przeslac pare fotek

SpN
10-06-2014, 16:12
zrób im więcej otworów wentylacyjnych w tych pojemniczkach

dr1zzt
11-06-2014, 01:03
Nic dziwnego ze L1 padaja. Plesn to jedna z wielu przyczyn, od ktorych mogla pasc.

pepito
11-06-2014, 04:23
wiesz mi z 7zdechło 4 niewiem z jakiej apki jedna L1 Jedne L2Jednea L3 i jedna L4 zostały mi 3 2samiczki i 1samiec:) mam nadzije że wyrosna i amm też 2samice paradoxy ijednego samca mam nadzieje ze tez ich nie wemie:)

justychaa89
11-06-2014, 07:25
Mi też neidawno modlicha zdechła :/ L3...niewiem z jakiego powodu...a najgorsze, że nie była moja :/ będę musiała oddać jedną ze swoich...nigdy chyba już nei będę się opiekować cudzymi zwierzakami :/

Mnemic
11-06-2014, 15:10
za to dzis wydazylo sie wiele :) nareszcie dowiedzialem sie co to za czarne kropki sa tam w tych pojemniczkach z nimi :P
to dosc krepujace musialo byc dla niej no ale chyba nie mogla wytrzymac :P ;)
tak stalem nad nia =P
no i kolejne 2 staly sie L2 ;) milo bylo popatrzec jak wychodza z siebie
sa teraz bardzo ladne
cale zielone :)

Keplianica
13-06-2014, 15:13
Tak to jest jak sie udziwnia. Ja nie mam zadnych zabawek i dotychczas 100% modliszek (S sp.) mi przezylo i ma sie swietnie- dodam ze są l7 ;) Mam chyba dobrą reke ;)))

42d3e78f26a4b20d412==