PDA

Zobacz pełną wersję : "Jeśli nie chcesz mojej zbubu krokodula daj mi luby..."



DJP
12-02-2012, 04:07
Mam pytanie do ludzi już doświatczonych chodowlą krokokodyli. Chciałem rozpocząć za jakiś czas bo rozumiem że to wymaga sporych przygotowań chów jakiegoś małego kajmana. Interesuje mnie gdzie można znależć informacje dotyczące gatunków tych zwierząt. Jakich to wymaga pieniący a pewnie nie małych i przestrzeni. Widziałem terrarium dla kajman na wystawie sklepu ''Zoo natura" w Geancie w Warszawie ale miał tam od bardzo nie wiele przestrzenie troche wody i lampke promienik podobnych wielkości jaki e ma mój stepowy. Na mój rozum i doświatczenie terrarystyczne to terrarium było za małe chociaż moge sie mylić.

Leny
12-02-2012, 05:05
Daj sobie spokój z kajmanami. One wymagają dużych przestrzeni, to nie będzie terrarium tylko wybieg. Kilka metrów kwadratowych powinna zajmować część wodna, podobnie część lądowa. Jesteś w stanie zapewnić mu takie warunki? Pomyśl ile może kosztować stworzenie czegoś takiego, powinien istnieć stały przepływ, wymiana wody. To już jest wyższa szkoła jazdy. Szczerze odradzam.

Pozdrawiam
Leny

slavek
12-02-2012, 05:59
Witam!

hm polecam ci ta stronke jest wszytko opisane naprawde dobra stronka http://www.algonet.se/~prl/croc/ . Ja tez mam w planach kupic Caimana i mam zamiar zrobic osobny pokoj dla niego :))

Wesoły_hopak
12-02-2012, 06:29
w ogrodach zoologicznych kajmany sąw mąłych pomieszczeniach.
kjajmany odradzam trzeba kupe kasy pokować w chociażby wyżywienie stfora i wogule woda prąd niebezpieczenistoo ODRADZAM.

DJP
12-02-2012, 08:25
Tego że to musi być pokuj a nie terrarium to sie domyśliłem. Przeczytam tą stronke i będe sie zastanawiał. A to i tak minie ładnych kilka lat.

Wesoły_hopak
12-02-2012, 08:38
buahahaha zastanawiać sie kilka lat dobre mi :) :DDD

DJP
12-02-2012, 08:55
Nie zastanawiać sie kilka lat tylko kilka lat zbierać kase i przygotowywać pokuj-terrarium

Wesoły_hopak
12-02-2012, 09:07
tyle lat to chyba nie warto. :)

dr Robert
12-02-2012, 13:45
Dużo, również szczegółowych informacji o krokodylach na:
http://www.crocodilian.com/

42d3e78f26a4b20d412==