PDA

Zobacz pełną wersję : zwial mi murinus L9



Redtail_Boa
03-07-2014, 03:23
co moge zrobic jak go wogule nie ma w moim pokoju, przeszukalem nadokladniej jak sie da, nawet pod podloga :/

jesli jest na mieszkaniu (domu) to jak go moge zalatwic, zeby mozna bylo spac spokojnie ?

codziennie wieczroem i w dzien tez sprawdzam wszedzie pod szafy itd ale nic z tego

Ptasznik jest 3 dzien po wylince L9
moze padnie ? bez zarcia, jesli tak to za ile

co mam robic ????

fibus13
03-07-2014, 03:38
Miej przygotwane wapno z 4 tabletek (jakis 1 litr ci z tego wyjdzie) i zawsze miej pod reką (juz nie wpsomne o zapasie).Szukaj wszedzie na ziemi.Z reguly jak sie je podrazni to uciekaja do gory wiec jak zaczniesz szukac przygituj sie do lapania pajaka na scianie/szafie itp.Zostaje tylko czekać.A jak jest po wylince to szukaj tam gdzie cieplo (one lubia tem 28-30 stopni) Powodzenia w szukaniu i obys nie mogl doswiadczyc na wlasnej skorze jaki maja jad...

sskin
03-07-2014, 05:02
możesz w jakimś koncie postawić lampke z czerowną żarówką i obserwować... może akurat przyjdzie do ciepła

Gdanszczanka
03-07-2014, 09:29
leć szybko do sklepu po takie urządzenie co sie wkłada do kontaktu, do środka wkłada sie płytke i dość skutecznie to zabija owady(firma braid to robi). Na jeden średni pokój jedno urządzenie powinno wystarczyć. Jeżeli masz się gdzie wynieść to może zrób dezynfekcję całego mieszkania jakimś mopcnym środkiem w spraju:)Powodzenia

voltman123
03-07-2014, 11:30
No to masz jazde w domu!

tonio
04-07-2014, 02:57
a czy ukąszenie tego pająka jest bardzo bolesne ? Czy może doprowadzić do śmierci ? Pytam z ciekawości.

fibus13
04-07-2014, 03:34
Jak masz alergie i slaby organizm moze dojść do zapaści.W kazdym razie zdrowy facet choruje po ukaszeniu murinusa miesiac.Samo ukaszenie nie jest bolesne,porownywalne do ugryzienia pszczoly

SHERON
04-07-2014, 06:34
Mi sie wydaje ze troszke robicie wielkie halo Kumplowi kilka dni temu uciekła samica spinifera L10 siedziała w pułce przez tydzien kiedy on byl na wakacjach a rodzinka żyla w blogiej nie świadomce i nic sie nie stało. Ja na twoim miejscu starałbym sie złapac pająka a nie usmiercić go !!!!!!! A jesli bedziesz szukal to o ile sie dobrze orientuje to te pajaki wydaja przed atakiem sukliwe dzwieki wiec jak jest to L9 to powinieneś uslyszeć więc raczej szybko wyjmuj rączke :) Co jeszcze daj jak ktoś powiedzial żarówke czerwoną w koncie i miseczke z mokrym torfem moze przyjdzie do wilgotnego i ciepłego miejsca. Mam nadzieję ze zlapiesz a nie zabijesz.

iSSoN
04-07-2014, 12:44
czesc sheron :) Redtail_boa siemandero :) nie rob afery :) mi zwial 4 dni temu spinifer L9 (dla mniej wtajemniczonych to tez murinus) i nic nie panikowalem spalem przez 3 dni z nim praktycznie..mam lozko kolo polki z ksiazkami gdzie pajaczek zrobil sobie gniazo (w ksiazkach) moze i jestem nienormalny ale nie chcialo mi sie wyciagac go spod ksiazek i przez 2 dni spalem sobie kolo niego i nic sie nie dzialo. Wczoraj w nocy go wzialem bo siora chciala porzadki zrobic.

SHERON bzdura:) Na L9 nie uslyszy dzwiekow w pokoju :) chyba ze nie bedzie nic robic tylko sluchac.. "_

Redtail_boa nic nie rob. powaznie nie ma co robic afery to plochliwe zwierze i bardziej boi sie Ciebie niz Ty jego.Pajak na 10000% jest w miejscu nieruszanym przez nikogo. moze to byc szafa pufa pod wersalka pod kaloryferem. nie panikuj sam sie znajdzie pozdrawiam...

iSSoN
04-07-2014, 12:45
zreszta Redtail_boa pisalem Ci to chyba nawet na GG jak umawialismy kupno (chyba ze sie myle i to nie byles Ty;) :)

Tomek_Nie
04-07-2014, 16:13
hehe no slychac strydulacje ale na rowni z atakiem hehe :) takze to syczenie ci nic niepozmoze :P wsadzisz reke czy dupe pod koldre to cie zdazy ukazic w samoobronie lub twoja matke siostre czy dziecko twoje . wiec niechodz na spacerki na polko nal wke tlyko szukaj calymi dniami .

42d3e78f26a4b20d412==