PDA

Zobacz pełną wersję : Lekarz Na Śląsku (Górnym)



Jarek Zajączkowski
23-02-2012, 02:57
Od tygodnia działa w Katowicach (i okolicach) Pani lek.wet. Ewelina Pałys.
Ukończyła 6 miesięczny kurs "Choroby zwierząt Egzotycznych" w Specjalistycznej Lecznicy Weterynaryjnej" we Wrocławiu. Brała udział w wielu zabiegach, badaniach gadów i terapii. Jest skuteczna...
Telefon:693-817-699

...:James:...
23-02-2012, 06:52
Wielkie dzięki, a można prosić dokładny adres "lecznicy zwierząt" od pani doktor jeśli tak owy istnieje ???

pozdrofka

carism
23-02-2012, 10:39
James, zadzwon ;) masz przeciez nr gsm ;)

carism
23-02-2012, 10:40
Dobrze ze jest taki doc na GS.

Wracam juz niedlugo do Katowic .... ;))

...:James:...
23-02-2012, 10:53
Więc ten nr. tel to od pani dr czy od pana dr Jarka Zajączkowskiego???

pozdrofka

carism
23-02-2012, 11:54
do doca z Katowic ;)

pozdrowionka.
kupiles juz ten higrometr? w czwartek za tydzien bede w k-ce to moge ci kupic.

Fatman
23-02-2012, 23:21
witam Panie Doktorze
czy to jest wlasnie Panska pomoc, ktora pomagala kroic nasza legwanice. jesli tak to ja tez prosze o dokladne namiary na jakis gabinet.

Jarek Zajączkowski
24-02-2012, 00:07
Niestety nie mogę podać adresu lecznicy - na razie takiej nie ma. Może pomagać umawiając się na wizyty domowe (mam nadzieję, że to sytuacja przejściowa). To ona operowała ze mną twojego legwana.Lek. wet. Ewelina jest pierwszą "absolwentką" szkoleń organizowanych przeze mnie w Specjalistycznej Lecznicy Weterynaryjnej. Mam nadzieję, że sobie poradzi. Mamy stały i bezpośredni kontakt w razie komplikacji i trudniejszych przypadków chorób. Mam nadzieję - jeśli powiedzie się "katowicki eksperyment" - że w lecznicy pojawią się następni studenci - z innych regionów. Jest to mój (prywatny) wkład w rozwiązanie problemów z dostępnością do "gadzich lekarzy".

Fatum
24-02-2012, 15:13
Panie Jarku, czy ktoś jeszcze w Polsce przeprowadza takie specjalizacje? W przyszłości tzn. za jakieś 2,5 roku mam zamiar wybrać się na Weterynarię, a potem zrobić specjalizację związaną z leczeniem zwierząt egzotycznych i nie wiem czy wtedy będę musiał się zgłosić do pana czy może jest jeszcze ktoś bliżej mnie kto przeprowadza takie specjalizacje? Mieszkam pod Warszawą.

42d3e78f26a4b20d412==