PDA

Zobacz pełną wersję : Interesujący artykuł :-)



Leny
13-07-2011, 04:20
Miłego czytania http://www.wolomin.net.pl/vivo/wycinki/tropem.htm

Pozdrawiam
Leny

Bruk
13-07-2011, 05:15
nic ciekawego koleś może i ma te 70 węży i 4 jaszczurki tylko mówi o P. tygrysim jasnoskórym a prezentuuje się z ciemnoskórym, mówi o boa c. occidentaluis a zdjecie pokazuje inny podgatunek, E. climacophoram ma kilku innych hodowców w Polsce nie tylko on i zoo łodzkie. ale dobrze mówi o zapadlisku terrarystyki polskiej niech będzie

piotrs
13-07-2011, 09:01
Bruk,czy wszystko co nie nasze to złe? Z artykułu nie wynika,że na zdjęciach mają być własnie te rzadkie okazy.Dla mnie pozytywne i zamiast krytykowac wolałbym skorzystać z Jego doświadczenia.Chyba coś wie na ten temat.

Leny
13-07-2011, 09:18
Moim skromnym zdaniem taki artykuł jest bardzo przekonywujący i pozwoli zrozumieć np. rodzicom, że takie hobby jest bardzo przyjemne i interesujące :) oraz zmieni ich pogląd na temat węży :) (np. że Wąż zbożowy ich nie zje anie nie udusi-jak sądzili do tej pory moi rodzice o wszystkich wężach) ;o)

Pozdr.
Leny

Bruk
13-07-2011, 15:04
nie żebym tak bardzo krytykował ale znam troche srodowisko terrarystów i wiem co gdzie siedzi occidentalis jest rzeczywiscie rzadki ale molurus molurus ? jest ich kilkanaście w tym kraju. taki wielki terrarysta i co zapisła sie do Twego tzn. naszego terrarystycznego stowarzyszenia? promocja terrarystyki w artykule dobra ale niezła przesada z tymi 70 osobnikami węży chyba kilka nie sprzedanych przychówków ale niech tam niech się ludzie upajajają tym artykułem jest podobnych wiele w wielu gazetach i co byleby zwieszyć zainteresowanie i sprzedaż

jak tam chondropytony już jadły legwany? czy może legwany zadrapały nieco te wężyki?
pozdrawiam

piotrs
14-07-2011, 07:09
Podtrzymuje wczesniejsza opinię. A chondropytony i legwany razem maja sie dobrze.

Adam
15-07-2011, 04:38
Ja zgadzam się ze swoim przedmówcą (Samui), pozdrawiam, Adam

Adrian
17-07-2011, 15:31
Hey,
ten artykuł został napisany 2 albo 3 lata temu!
Znam osobiście jego autora Sławka Boguckiego,aktualnie nie hoduje już gadów !!!

hatiras
19-07-2011, 13:39
Mam pytanie do Bruka. Gdzie ostatnio widziałeś P.m.molurus?
Ja nie widziałem ich od bardzo dawna.Poza tym jeżeli uważasz,że przy kilkunastu sztukach (liczę,że są to sprawdzone informacje) na cały kraj podgatunek nie jest rzadki pozwól,że będę mieć odmienne zdanie.

ps.jeżeli ktoś uznał,że nie zapisze się do Stowarzyszenia,wcale nie oznacza,że jest kiepskim terrarystą...
hatiras

42d3e78f26a4b20d412==