PDA

Zobacz pełną wersję : "szczeniak"



pylius
11-10-2012, 02:41
jeden z niedawno urodzonych grzechotniczków

biruit_ka
11-10-2012, 03:18
sliczna fotka :)

mark0wy
11-10-2012, 04:39
Czesc
Dziwi mnie, ze publicznie chwalisz sie, iz lamiesz prawo.
Coz Leges bonae ex malis moribus procreantur
Czego zycze wszystkim terrarystom.
Pozdrawiam
Mark0wy

Double
11-10-2012, 06:57
pylius, one question, czemu nie dziala twoja strona????? taka szkoda

pylius
11-10-2012, 12:00
Double - moja strona nie dziala poniewaz zrezygnowalem z hostingu w sisqo i nie mam jeszcze nowego hostingu , naraie takze nie mam czasu zeby sie tym zająć - choć na kompie troche w nią włożyłem noowych materiałów , niebawem z pewnością wróci online uaktualniona .

markOwy - myslenie czlowieku polega na filozofii , filozofia na dążeniu do episteme , Ty jestes jeszcze chyba glęboko w doksie skoro wysuwasz takie stwierdzenie bez konkretnych argumentów - bo nie wiesz czy to faktycznie moje węże i nigdy tego wiedziec nie bedziesz .

mark0wy
11-10-2012, 15:02
Czesc Pylius
Zakladajac, iz Twoje zalozenia sa sluszne, (widac w Twoim mysleniu brzemie oswiecenia, iz rzeczywistosc da sie poznac, jest weryfikowalna) popelniasz blad logiczny.
Mianowicie Twoje przekonania zawarte w pierwszej czesci wypowiedzi, przecza apriorycznej tezie zawartej w drugiej jej czesci.
Prosilbym wiec o troche konsekwencji i precyzji, innymi slowy o wytrawne uzywanie slowa.
Ale, jak mowili juz starozytni "errare humanum est"...
Pozdrawiam
Mark0wy

mark0wy
11-10-2012, 15:07
"posiadam troche własnych młodych D.russelii i chetnie sie zamienie z kims na cos ciekawego. Węże nie są na sprzedaż !"
ciekaw jestem Twej doksy na ten temat
Pozdrawiam
Marek

pylius
11-10-2012, 18:28
Markowy - nie mam zamiaru Cię oceniać w kontekście narzucenia refleksji , jednak będę usilnie trzymać się podstaw filozofii aby toczyć jakiekolwiek dyskusje .

Pragnę zaznaczyć , jak powiedział mi jeden z wybitniejszych filozofów Śląskich - jeśli czegoś nie widzisz , nie możesz być tego pewnym , przemyśl to ...

Dla przykładu - zobacz załącznik i teraz stwierdzenie - mam czy nie mam ?
Filozofia jako umiłowanie umysłu musi uwzględnić prawa rządzącę episteme , czyli konstans , ja moge powiedzieć wszystko , ale jeśli nie jesteś głupcem doksy musisz wiedzieć że słowa jak w piosence stairways to heaven "'Cause you know sometimes words have two meanings"

PS.

Ja tu nie chwale się wężami , tylko fotografią bo to dział o tym , a obecnie mam większy związek z fotografią niż z terrarystyką .

Fryzjer
11-10-2012, 19:49
nie rzucajcie takimi tekstami tutaj bo bede musial kurna jakis slownik uzywac :D

pylius
11-10-2012, 19:57
dyskusja skończona jak dla mnie .

mark0wy
12-10-2012, 04:14
Czesc

Jesli pragniesz znalezc uniwersalny constans, to paradoksalnie znaczy tylko tyle i az tyle, iz godzisz sie pozostac w jaskini.
Co do znaczen, kazde slowo jest figuratywne, choc niektore metafory zostaly zapomniane.

Pozolilem sobie na ocene Twojego postepowania, tylko w kontekscie obowiazujacego systemu prawnego, bo prawda moze poprawnie funkcjonowac tylko w okreslonym kontekscie.
Skoro piszesz, iz masz wlasne weze jadowite, to przy podstawowym zalozeniu komunikacji interpersolnalnej - masz te weze.
Jesli je posiadasz, popelniasz przestepstwo, jesli sie tym chwalisz, nie czynisz cnotliwe. Sokrates nie bylby z Ciebie dumny.
„Rzeczy bywają dobre i złe tylko w odniesieniu do czegoś innego i w zależności od tego, w jakim świetle i w jakim położeniu je umieścimy.”
W swietle prawa, jestes cieniem...
To nie jest rozmowa, ktora mozna efektywnie prowadzic poprzez Internet.
Ja z swojej strony rowniez, te dyskusje koncze, liczac na to, iz Twoje bledy pozostana tylko Twoimi bledami.
Pozdrawiam serdecznie
Mark0wy

Double
12-10-2012, 06:16
wy tak na jaja sie klocicie czy calkiem na powaznie? filozofia filozofią (sama czytalam Tatarkiewicza) - ale to strasznie wydumane o co wy sie sprzeczacie :>

Inka25
12-10-2012, 06:23
To tylko popis elokwencji z ich strony, nie martw się kłócą się tylko "na jaja". Pozdr.

Marblo
12-10-2012, 16:22
Wlasnie popisy ktore nikomu na nic sie nie przydadza, po prostu zaspakajaja ich proznosc ://////

TheMetal
13-10-2012, 04:23
I to jest właśnie filozofia - myślenie o mysleniu ;D

42d3e78f26a4b20d412==