PDA

Zobacz pełną wersję : REDtail Boa-przepiękany pastel boa



adsnake
26-12-2012, 12:23
Nazwa redtail boa zarezerwowana jest dla constrictor constrictor,choć kolumbijskie imperatory dorastające do 3m też są tak nazywane ze względu na kolory plam ogonowych.
Mojego boaska ze zdjęcia też śmiało można określić tą nazwą,bo naprawdę ma przepiękny ogon!!!Jest to zwykły boa,odmiany pastel.
Niech to zdjęcie będzie dobrym przykładem dla tych wszystkich ,którzy są przeciwni `mieszaniu`gatunków i podgatunków boa dusicieli,twierdząc że powstają w ten sposób`burasy`!!!
Pozdrawiam,
Adrian

coolary
26-12-2012, 12:37
Adrian jest piękna:) Jak urodzą sie młode na pewno sie skusimy.

Fryzjer
26-12-2012, 12:49
mi tam sie podobają ich krzyżówki i wcale nie jestem przeciwny :) są przepiękne

Psalmopoeus
26-12-2012, 13:19
Zarąbisty, nie to co muj:(A ile taki kosztuje??

Marcin .P
26-12-2012, 14:14
no piękny :) może się skusze :D

Viking
27-12-2012, 06:10
Piękna....

Miło popatrzeć na takie okazy pochodzące z polskich hodowli :)

Bez zbytecznej wazeliny cieszę się, że tacy ludzie jak Ty Adrian, Snakes, Coolary i wiele innych osób staracie się nie tylko "posiadać" zwierzaki, ale macie na tyle wiedzy i doświadczenia aby je sensownie rozmnażać, odpowiednio dbać o nie oraz dajecie dobre rady w zakresie terrarystyki ludziom, którzy potrzebują takich informacji.
Przeglądam to forum prawie codziennie i widzę, że rady niektórych osób powiedzmy - mijają się z prawdą lub nawet zagrażają życiu naszych podopiecznych....

Niestety taki młody terrarysta (nie chodzi mi oczywiście o wiek) zastosuje się do takich blędnych wskazówek i ......

Jednym słowem - TAK TRZYMAJCIE !!!!

Pozdrawiam,
Viking

coolary
27-12-2012, 08:51
Viking Dzięki za uznanie:) Ja o Tobie mam dokładnie to samo zdanie. Wszyscy pamiętamy Twoje terrarium dla boaska. Włożyłeś dużo pracy i pieniędzy żeby stworzyć swojemu zwierzakowi. TAK TRZYMAĆ!!
Pozdrowienia dla Ani i Wężusia.

42d3e78f26a4b20d412==