PDA

Zobacz pełną wersję : Mała propozycja na mały konkurs



damianw
10-01-2013, 14:38
Cześć.
Co powiecie na to żeby zrobić mały konkursik na najładniejsze zdjęcia zwierzaków. Oczywiście będzie wszystko pogrupowane gatunkami np: węże, jaszczurki, pająki, itd. Format - tak żeby można było spokojnie oglądać na stronie. Ilość zdjęć nieograniczona ( oczywiście z sensem ). Brak reklam, banerów, itd. Serwer może nie z kosmiczną prędkością ale bez żadnych limitów. Po przesłaniu zdjęć zostaną odpalone ankiety umożliwiające głosowanie i wyłonienie zwycięzców. Już teraz można przesyłać do mnie zdjęcia - zoo3@o2.pl oczywiście proszę się pod nimi podpisać.
Zapraszam gorąco, może coś z tego wyjdzie. Podaje adres strony www.konkurs12.prv.pl



Wiadomość zmieniona (28-02-04 21:53)

Double
11-01-2013, 12:23
piszę się na to :) wyslalam już panu trzy moje ulubione zdjecia :)

Mikka
11-01-2013, 13:14
Ja tez podeslalam kilka fotek, moze jeszcze jak zrobie jakies ladne to zapuszcze wiecej :P

Adi
12-01-2013, 01:36
Też. :)))))))

Szymon_czarodziej
12-01-2013, 05:22
Jak najbardziej swietny pomysl :) Czym predzej regulamin !!!!
Jak tylko ruszy to wysylam fotki :)

naimaD
12-01-2013, 06:55
Ja proponuje przesyłanie na konkurs tylko JEDNEGO-DWA zdjęcia!!!! bo tak to bedzie nuda sa rozni ludzie i rozne fotografowanie dla niektorych ujecie jedzenia boasa albo zbozowki bedzie w 30 fotkach i dla tego fotografa bedzie to fantastyczna sesja i fotki a jedna od drugiej rozni sie sekunda jedzenia :)
Najlepiej jak bedzie trzeba ta selekcje zrobic sobie samemu w domu i wyslac to ktore nam sie wydaje NAJ!
Bo z drugiej strony cieżko bedzie tez ocenic 7 -15 zdjec tego samego zwierzaka
I tez moze zdradzic fotografa:) bo jedno z nadeslanych bedzie super!! reszta kiepska wiec malo ludzi bedzie glosowac! na niego chodz JEDNA fotka bedzie np:przez przypadek swietnie zrobiona! a przeciez chodzi też o to aby kazdy mogl sie wykazac swoja Naajlepsza fotką!
No i moze taka druga propozycja aby zrobic osobna kategorie dla zdjeć---MACRO-- bo to calkiem inne fotografie w innych charakterze pokazania zwierzaka i ogolnie nie jest sztuka cyknac oko zwierzaka ktore zachwyci ludzi a inną sztuką zrobic calemu wezowi w bardzo dobrej pozycji a automatycznie dla hodowcy w trudnej do fotografowania!
No to tyle moich małych uwago-propozycji:) pozdrawiam wszystkich i ilece coś cykąć!

Papec7
12-01-2013, 07:25
ja chyba tez sie pokusze tylko mam pytanko w jakiej rozdzielczosci wysylac te zdjecia i w koncu ile ich ma byc ??

damianw
12-01-2013, 13:40
adres strony www.konkurs12.prv.pl
I są już pierwsi chętni.
Pozdrawiam.

Jeronimo
12-01-2013, 16:11
mam wrazenie ze stronka jest na twoim serwerze....
czy to ty wpadles na pomysl tej durnej reklamy na dzien dobry. Nie mozna jej zamknac w NN... :/

_MiT_
13-01-2013, 01:20
chodzi o reklame z samoletem --flash? oczywiscie ze mozna zamknac-trzeba nacisnac na krzyżyk:))) pomysl na konkurs spox ale tez uwazam ze powino sie oceniac po jednej fotce od kazdego:)

damianw
13-01-2013, 02:08
Cześć.
W sumie system statystyk nie jest aż tak bardzo potrzebny, właśnie go usunąłem ( to właśnie on odpalał reklamy). Co do ilości myślę, że jedno to może być mało. Oczywiście też nie może to być 20. Te trzy powinno być w porządku.
Pozdrawiem.
Damian.

Jeronimo
13-01-2013, 03:25
no ty chyba nie czytasz co pisze... w NN nie mozna bylo zamknac.
No ale juz reklam nie ma wiec nie ma co gadac EOT

damianw
13-01-2013, 11:29
Cześć.
Jak z tymi zdjęciami. Trzeba to jakoś rozkręcić. Wiem że Szymon Czarodziej podeśle mi całą płytkę podopiecznych.... a co z resztą ???
Jak macie to przysyłajcie, tylko tak jak mówię w jpg.
Już miałem parę dziwnych rzeczy w zip i html.
Na szczęście dobrze się skończyło, żaden wirus się jeszcze do mnie nie dostał.
Pozdrowienia.

damianw
16-01-2013, 15:21
Doszły zdjęcia Szymona. Zapraszam.

42d3e78f26a4b20d412==