PDA

Zobacz pełną wersję : Do tych co robia fotki swoim zwierzakom :)



Kunoichi
12-01-2013, 19:14
nowiec prosilabym aby wszyscy którzy robia fotki aparatem (niecyfrowym) takim na klisze :), sa to dobre fotki, i prosze o napisanie dokladnej nazwy tego aparatu i cene (oile ja pamietacie) z gory dziekuje..........musze se kupic jakis sensowny aparat zeby robic gekom fotki.......i nastepnym zwierzakom :)

Saurus
13-01-2013, 13:23
fotki moznakazdym robic ale dobry aparat kosztuje a po co ci zwykly?cyfrowka lepsza a mozna tez dac do wywolania a raczej wydrukowania na papierze a latwiej na kompa przeniesc polecam z tych zwyklych canona ale nie tzw. foto-idioto tylko lustrzanki :-) lae cyfrowke lepiej kupic

Saurus
13-01-2013, 13:43
moglbym to lepiej wytlumaczyc ale mi sie nie chce :-P
a wiec:bez lustrzanki-patrzysz przez wizjer a nie przez obiektyw i zdecie jestrobione jakby nzej niz patrzysz, taki zwyklyaparat.
z lusztrazna-patrzysz prze takie okienko ktore przekazueje za pomoca luster obraz prosto z obiektywu-co znaczy ze widzisz ostrosc zdjecia, mozesz ja regulowac i fotografujesz dokladnie to co widzisz w aparatach z lustrzanka sa tez wymienne obiektywy i glebia ostrosci-te bez niej lapia ostrosc wszedzie

mordd
14-01-2013, 00:47
Dowolna (w zależności od zasobności kieszeni) lustrzanka Canona, ale nie normalna tylko APS - na każdym zdjęciu masz nadruk z parametrami fotki więc są świetne do nauki i korekty błędów. Cena porównywalna z normalnymi lustrzankami - jeszcze niedawno były nawet sporo tańsze, ale teraz już się chyba upowszechniły i ceny się zrównały.

mateotychy
14-01-2013, 01:11
www.pstryk.pl to jest sklep internetowy z aparatami i innymi rzeczami:)

Sm0k3D
14-01-2013, 08:46
Hmm, a jakies niezbyt drogie dość dobre cyfrówki?? :) (to tak przy okazji :) )

MataManX
19-01-2013, 03:30
Olympusy z serii ULTRA ZOOM (dobry zoom i makro ) albo Sony (wspaniałe obiektywy ale naprawdę drogie model F-717 szczególnie godny polecenia ok 3500 zł ale u złodzieji ok 1000) jeśli potrzebujesz coś ogólnie dobrego i możliwie nie drogiego to polecam HP modele od Photosmart 850 wzwyż (szczególnie wart uwagi jest hp 935 (dobry obiektyw i makro, matryxa 5 mpix )

ogólnie poszukać można też na allegro albo z tzw jumy gdzie ceny okazują się nawet kilkakrotnie niższe niż w sklepach

42d3e78f26a4b20d412==