PDA

Zobacz pełną wersję : SCHODY W POZNANIU PRZY REJESTRACJI -WOJNA!!!!!!



dogo argentino
26-03-2012, 08:43
TEN POST STANOWI CIĄG DALSZY POSTU Z FORUM "WEŻE" - REJESTRACJA GADA W POZNANIU..." PONOWNIE BYŁEM W URZĘDZIE ODNOŚCIE REJESTRACJI, PANUJE TAM BUR... JAK W ...NIEWAŻNE GDZIE. WIEC TAK KOBIETA Z DYREKTOREM STWIERDZILI SOBIE, ŻE MUSZA ZROBIĆ KONTROLE W JAKICH WARUNKACH JEST TRZYMANE MOJE 6 BOA DUSICIELI :). WIEC SIE SPYTAŁEM Z JAKIEGO PARAGRAFU I PO CO CHCA OGLĄDAĆ MOJE GADZINKI, BO NIE MAM CZASU NA GŁUPOTY I DZIWNE WYMYSŁY. DYREKTOR STWIERDZIŁ ŻE TRZEBA ZOBACZYĆ I ŻE KONTROLE PRZEPROWADZI PRACOWNIK Z KTÓRYM(KTÓRĄ) POWINNO SIĘ WSZYSTKO ZAŁATWIAĆ,POSZEDŁEM DO NIEJ A ONA NA TO JAK NA LATO, GŁUPI UŚMIECH NA BUZI I OPOWIADA MI TO ŻE KONTROLĘ MI ZROBI...ITD, I ŻE WSZYSTKO SPRAWDZI JAKIE WARUNKI ITD. GDY SIE SPYTAŁEM KONKRETNIE JAKIE POWINNY BYĆ WARUNKI DLA BOA, STWIERDZIŁA ŻE TROSZKĘ WIE(WYPYTANA ZROBIŁA GŁUPIĄ MINĘ) NO I KOLEJNA SPRAWA SPYTAŁEM CO BEDZIE JAK JEJ SIE COŚ NIE SPODOBA ??? ona też nie wiedziała. NO PO PIERWSZE NIE MA W DZ.U. JAKIE POWINNY BYĆ WARUNKI DLA BOA ITP ZWIERZĄT. OGÓLNIE I TAK NIE WPÓSZCZĘ NIKOGO DO DOMU :) A JAK NIE DOSTANĘ W CIĄGU MIESIĄCA PAPIERÓW TO NAPISZĘ DO MINISTERSWA SKARGĘ NA TO JAK DZIAŁA URZĄD.

JEST MI BRAK SŁÓW. JESTEM ZDENERWOWANY NA MAXA BO TYLKO CZAS TRACĘ. JAK SIĘ ZDENERWUJĘ JESZCZE BARZIEJ TO WĘŻE POWKŁADAM DO WORKÓW JAK BEDZIE CIEPŁO NA DWORZĘ , WŁOŻE DO AUTA I POJADĘ DU URZĘDU NO I NA STÓŁ TEJ KOBIECIEPOŁOŻE I POWIEM ŻEBY SOBIE JE POLICZYŁA, BO INSPEKCJI W DOMU SOBIE NIE ŻYCZĘ I NIE MAM CZASU NA JEJ POJEBANE WYMYSŁY. SORRY ZA SŁOWNICTWO ALE TO MIAŁO MIEJSCE 1H TEMU I JESZCZE NIE OCHŁONĄŁEM...

pS. SYTAŁEM SIE JEJ JAK ROZRÓŻNIC WĘZA BOA, BO SKĄD BEDZIE WIEDZIAŁA JAKIE ZWIERZE WPISUJE DO REJESTRU, POWIEDZIAŁA ŻE JUZ KIEDYŚ WIDZIAŁA JAKIEGOŚ WEZA :) I CHBA KILKA LAT TEMU W ZOO :) NIE WIEM CZY MAM SIE ŚMIAĆ CZY PŁAKAĆ, ALE PERZYNAJMNIEJ JEJ POJECHAŁEM... :)

dogo argentino
26-03-2012, 08:45
PROSZĘ WSZYSTKIE OSOBY ABY ZANOSIŁY WNIOSKI W POZNANIU NA ZAGURZE, JAK DOSTANIE ICH WIECEJ BEDZIE WIEDZIAŁA JAKĄ GŁUPOTĘ PALNĘŁA Z TA KONTROLĄ..

PS. SIR_BONZO ODEZWIJ SIĘ BO MAM PEWIEN INTERESIK DO CIEBIE :)

Black
26-03-2012, 09:02
Kurde stary! Co za artykol:) Wspolczuje! Smieszni sa Ci ludzie ale coz takie zycie:(

dreex
26-03-2012, 10:46
Mnie tez to czeka , tyle ze mieszkam w Suchym Lesie i jak pójde do naszego gminnego urzędu zarejstrować moją gadzine to przypuszczam ze oni wogóle będą zieloni.

Epicrates cenchria cenchria

oXcros
26-03-2012, 11:05
HE HE :))

Ja musze isc swojego legwana zarejestrowac jak do mnie przyjedzie :)))

Mam Pytanko trzeba miec 18 lat zeby rejestrowac swojego gada ???

p.s.
u mnie w urzedzie to pewnie mi wystawia od ręki hociash bym rejestrował Anakonde zielona :))) (0 zainteresowania) :)

pzdr

Jarek Zajączkowski
26-03-2012, 13:17
Mam wielką nadzieję, że jak wejdziemy do UE. to szanowni urzędnicy i urzędniczki po pierwsze najedzą się wstydu a potem odliczą do trzech i nieparzyści stracą pracę.

Jarek Zajączkowski
26-03-2012, 14:06
Ministerstwo Środowiska. Warto się skontaktować i poprosić o szybką opinię nt. nachodzenia urzędników w domach właścicieli zwierząt.

http://www.mos.gov.pl/
Np. Pani Barbara ZBIEGIENI - Barbara.Zbiegieni@mos.gov.pl
Główny specjalista
DEPARTAMENT OCHRONY PRZYRODY
Wydział ds. Ochrony Gatunkowej
Telefon wewnętrzny: 259 (pokój 386)
Telefon miejski: 57-92-259
Faks: 57-92-555
Dane z oficjalnej strony Ministerstwa - ogólnodostępne!

mantid
03-04-2012, 06:33
szczerze mówiąc uważam, że sprawdzenie warunków, w jakich trzymane jets zwierze samo w w sobie nie jest pomysłem głupim - zwłaszcza w przypadku zwierząt jadowitych..... Pod jednym warunkiem, że robi to osoba, która się na tym zna..... Uwaząm że MŚ powinno powołać funkcję eksperta, który na ze wzgledu na wiedzę i doświadcznie mógłby w kompetentny sposówb ocenić warunki, w razie czego wiedział gdzie sprawdzić jakie warunki powinno mieć zwierzę konkretnego gatunku ....

My mamy jutro wizytę urzędowego weterynarza w naszej hodowli.....

42d3e78f26a4b20d412==