PDA

Zobacz pełną wersję : Djecia ze sklepu zologicznego... sadystow



boidae
09-12-2013, 05:58
W jednym terrarium trzymali razem Weza mahoniowego z geltulusem kalifornia(wazkrolewski) oczywiscie zwrucilem im uwage ze te weze niemoga byc razem, wtedy oba weze byly jeszcze zdrowe.

MIesiac puzniej czyli dzisiaj zobaczylem co z tego wyniklo, nic weze nadal razem, lecz waz mahoniowy miał juz przekrecony kregosłup, cay pokrzywiony na srodku, ranny, niemoze sie reuszac.
oto jak to wygladalo:
http://www.iiiiits.republika.pl/1s.jpg
http://www.iiiiits.republika.pl/2s.jpg


Jak nanich naryczalem to ani słowem sie nieodezwali.


Jest to sklep zoologiczny Zoo Afryka na mieście w Rybniku.
Njwiekszy sklep sklep u nas ma duzo pracownikow a pomimo tego tak mecza zwierzeta, zajmuja sie nimi niemajac zadnej wiedzy na ich temat.
Bo normalny człowiek znajacy sie choc troche w tej dziedzinie nie popełnił by tak wielkiego błedu.

Njgorsze jest to ze waz dalej sie męczy niechca go uśpić.

KoReXoN
09-12-2013, 06:08
SKANDAL, boidae dobra robota. Jak byś zadzwonił na psy to nic by nie dało:/?

boidae
09-12-2013, 06:09
nie powiedza ze sie takimi rzeczami nie zajmuja

boidae
09-12-2013, 06:15
http://www.iiiiits.republika.pl/3s.jpg

krwiopij
09-12-2013, 07:15
a towarzystwo opieki nad zwierzetami? www.toz.pl...

Gonzaj_
09-12-2013, 07:32
To jest karygodne !!!!! brak mi slów ubolewam na tymi zwierzakami

bysiu
09-12-2013, 07:44
Takiego czegoś jeszcze nie widziałem.To jest po prostu potworne!Jak się patrzy na tego biednego mahoniowego to....Brak mi słów.

elOkaO
09-12-2013, 08:03
Witam,
bylem tam ostatnio i tez zauwazylem te dwa weze, to jest chore zeby tak traktowac zwierzeta, co do tego sklepu to nigdy nie mialem do nich zaufania, a ceny maja kosmiczne:[

Vagansek
09-12-2013, 08:51
Witam !

Przsada... doprowadzić węża do takiego stanu jest naprawdę trudno... ich wiedza musi być porażająca.... mam parkę dorosłych mahoni... są to naprawdę wytrzymałe węże...
Jak masz możliwość to zgłoś to... niech zabiorą im tego węża... bo szkoda żeby się tak męczył biedak :/ nie dość, że powykrzywiany... to jeszcze nie ma szans na zrzucenie wylinki... która pewnie ma juz jakiś czas... ehh


pozdrawiam
VAGANSEK



Wiadomość zmieniona (24-01-05 18:16)

Krzysztof.W
09-12-2013, 09:53
Mażę o tym żeby nasza SALAMANDRA przyhamowała ze sprawą brachypelm i zwróciła swe oblicze na sklepy zoologiczne. Było by fantastycznie jak by zajęła się wyszukiwaniem i karaniem sklepów zoologicznych w których w sposób karygodny przetrzymuje się zwierzęta.
Jak narazie widzę że żadna organizacja nie kwapi się żeby zrobić coś z tego typu sprawami, a to wielki błąd.



Wiadomość zmieniona (24-01-05 18:09)

spider13
09-12-2013, 10:07
Juz raz napisałem na forum przykre doświadczenia, pierd**** Salamandra w zasadzie gówn* robi a nie ochrania zwierzęta co za ludzie są w tej salamandrze zamiast najeżdżać na na chate to mogli by zrobić najazd na ten sklep !!!! HWDS !!!!!



Wiadomość zmieniona (24-01-05 18:24)

KoReXoN
09-12-2013, 10:32
HWDS-podoba mi się ustawiam to jako sygnaturkę. elOkaO i boidae, spróbujcie coś z tym zrobić, co kolwiek, do burmistrza, napiszcie meaila do salamandry, nie wiem może do weta miejscowego, co kolwiek...

Conqueror
09-12-2013, 12:08
Oczywiście to zaniedbanie węża ale nie sądzę żeby Lampropeltis getulus tak potraktował Mahonia... to musiała być jakaś inna przyczyna....

anika
09-12-2013, 12:32
bylam dzisiaj w tym sklepie, jak zauwazylam tego biednego machonia to myslalam ze zawalu dostane. ten facet co tam sprzedaje juz mnie dobrze zna i jak tam wchodze to patrzy na mnie jak nie wiem na co.. jejq tylko chce pomoc zwierzakom. dobrze ze bylam z mama bo inaczej bym taki rozpizdziel zrobila ze... szkoda slow :)

Vagansek
09-12-2013, 15:55
Witam !

Szczerze mówiąc to nie mam pojęcia co mogło stać się temu mahoniowi... jak napisał Conqueror... wątpię żeby zrobił to L.g.... Jeżeli wiesz coś na ten temat Boidae napisz....

P.S.
Jak możesz wrzuć pierwsze 2 fotki na inny serwer bo u mnie jest przekroczony limit transferu... ew. podeślij mi te fotki na maila.... marcinusw@wp.pl
Z góry dzięki.



pozdrawiam
VAGANSEK

boidae
10-12-2013, 08:53
jest to 100% pewne ze lampropeltis tak podusił tego weza.
Mam te same weze w domu i jak wrzuce lampropeltisowi wylinke innego weza to sie rzuca jak wśćiekly na nie lub jak wsadze tego weza do pojenika gdzie wczesniej przebywal inny waz to zaraz gryzie scianki jak sie podchodzi do niego.
I kazdy hodowca tego gatunku potwierdzi ze jest szalenstwem trzymac gelulusa z jakim kolwiek innym gadem.

boidae
10-12-2013, 08:54
A miesiac wczesniej waz mahoniowy byl w pełni zdrowy.

zlotyelf
10-12-2013, 09:03
Mnie ten sklep doprowadza do wymiotów.
Inne zwierzeta tez sa trzymane w extremalnych warunkach.
a Ci "spzredawcy" to gowno wiedza tam an ten temat "fajne" bzdury wciskaja jak sie udaje kogos napaloneog np. na pajak, to historyjki niestworzone opowiadaja hehe idioci
Jutro ide podymic tam i ich posraszyc.
Z checia bym dał tam komus w zapluta morde.

EOT

anika
10-12-2013, 12:54
jutro ide sprawdzic jak sie sprawy maja. jezeli nic z tym nie zrobia trzeba bedzie dzialac nei wiem toz albo cos w tym stylu. Boidae zrobiles juz cos w tej sprawie?

boidae
10-12-2013, 13:54
nie bo nic sie nieda
kazde towarzystwo ochrony zwierzad czy inne, powiedza trudno... i tyle z tego jest

rastons
12-12-2013, 09:02
Popieram.

Jest masę takich sklepów, gdzie zwierzęta warunki mają straszne. Trzymanie ich w małych klatkach, to małe piwo. Często zdarza się, że siedzą one w nieodpowiednich warunkach (widziałem raz zbożówki, które miały temperaturę 22 stopnie Celsjusza, i w cale nie było to zimowanie), lub siedzą z nieodpowiednim towarzystwem (wspomniany przypadek, widziałem też stado boasków, z którymi chasał sobie żółw - ale nie wyglądał na zadowolonego, gdyż nawet się nie wychylał ze swojej chaty).

Trzeba się wziąść za te sklepy. Jak nie może tego zrobić żadna organizacja, zróbmy to sami - nie korzystajmy ze sklepów, gdzie zwierzęta są stale trzymane w złych warunkach.

inneczasy
13-12-2013, 20:47
To moze odezwij sie do Salamandry w swojej okolicy - zobaczymy, czy działają tylko w sprawach brachypelm, czy faktycznie zależy im na zwierzakach.

42d3e78f26a4b20d412==