PDA

Zobacz pełną wersję : Acanthoscurria geniculata



GuTi
18-01-2014, 07:59
pozdrawiam wszystkich...zdrowia zycze przedewszystkim ;)

Dambala
18-01-2014, 08:14
Łoł lubisz ekstremalne zabawy widze ;) Ładny pajączek, po której wylince?? i nie bałeś sie że uwali CIebie??? tętrnica blisko była;)

DAAMOOK
18-01-2014, 08:57
Ludzka glupota nie ma granic.
Zrob to samo z ornata.

daf
18-01-2014, 09:28
Ja to mogę zrobić tylko daj mi ornatę.

DAAMOOK
18-01-2014, 11:00
Pare browarkow mniej , lub tydzien bez fajek i ornata bedzie.

GuTi
18-01-2014, 11:12
oj daamok szkoda mi cie wiesz http://tarantulas-spider.com/spider-room/ proponuje tu zajrzec .... wszystko sie da wziasc to widze ze ty pidbulla nie pogłaszczesz :/ co ma geniculata wspolnego z ornatą bo ja nie wiem ..pozdrawiam pozytywnych ludzi :] a co do L ktora to jest to troche jest problem bo kolega od ktorego ja mam nie liczy wylinek ale obstawiam na 10 moze 9

MasterMike
18-01-2014, 11:53
Dzis jakis niby pitbul czy tam amstaf zagryzł własciciela frajera ktory tez myslal ze jest twardy,jak bede mial jakiegos cwanszego murinusa to sie odezwe do ciebie Guti , zobaczymy czy masz jaja.a jesli chodzi o www.tarantulas-spider to jest sposob zeby brac ptaszniki na rece ale widze ze ty go nie znasz.

DAAMOOK
18-01-2014, 13:11
A dlaczego jest ci mnie szkoda??

Strone znam. Sa sposoby na branie pajakow.

Pitbula nie mam zamiaru glaskac. Widzialem co taki piesek potrafi.

Ornata i geniculata co maja wspolnego? Sa jadowite.
Wiesz jak lubisz ryzykowac to twoja sprawa i ze moze sprobujesz z ornata lub przyjmijmy to z Phormictopus platus albo z murinusem ale bez ingerencji, tak po prostu prosto w pokoju z pudelka. Ale jak sie ludzie napatrza na takich ludzi to jeszcze jakis malolat tez zapragnie wziac na reke murinusa i sie pochwalic przed panienkami/kumplami. Reszte dopowiedz sobie sam.

ps. Acha i prosze nie odzywaj sie do mnie z wyrzutami na gg.

raptor
18-01-2014, 13:12
wyluzujcie, to że ktoś wyjmuje pająki to jego sprawa, a że robi to inaczej niż inni...

KaMiL_15
18-01-2014, 13:51
mnie tam się foto podoba :D

rastafaq
18-01-2014, 14:06
na L10 to mi nie wyglada a to co robi z pajakiem to jego pilka, jak go ugryzie to Ciebie was nie bedzie :]

Markoś
18-01-2014, 14:12
czemu sie go czepiacie przeciez jak pajaczek jest spokojny to mozna go se wziasc i na szyje :) mi tam sie podoba fota a co do geni to mysle ze jest gdzies tak po 9 wylince.GuTi mierzyles ja ile ma cm ?? moja jest po 10 i ma 8 - 8,5cm z odnozami :)

redknee
18-01-2014, 15:36
hahah ale wy panikujecie !!, to jest sprawa osoby ktora wyciaga pajaka, a wy odrazu musicie powiedziec co wy to nie myslicie itd

hehehe dajcie se spokoj i sie nie wpierniczajcie w czyjes zycie :P

Hellhamer
18-01-2014, 16:28
git fota:)

MasterMike
18-01-2014, 17:05
Widze ze wiekszosc zglupiala i ze wszyscy doswiadczeni hodowcy.Zrobmy konkurs kto polozy na szyi poeciloterie lub pterinohilusa.najciekawsze zdjecia beda nagradzane . do dziela terrarysci ! i polecajcie to mlodszym hodowcom , podobno adrenalina jest potrzebna do zycia .

stopa
18-01-2014, 17:56
Odnosnie mieszanki tego psa na pewno jakiejs bullowatej to nie wiem czy zauwazyliscie taki "skromny" fakt, ze ten pies byl przez dlugi czas katowany przez swojego wlasciciela...zalamanie nerwowe....i tyle....widzieliscie tego psiaka w TV?


Pozdrawiam i przepraszam z gory za off'a, ale denerwuje mnie takie gadanie;/

esi
19-01-2014, 03:41
-fotka ładna, nawet bardzo.
-bezpośredni kontakt pająka z człowiekiem jest sprawą sprzeczną, ja w tym nic złego nie wiedze.
-forum jest dla wszystkich i każdy ma swoje podejście do pająków. Bez sensu jest ograniczanie osób typu GuTi z powodu młodych hodowców, którzy powinni mieć swój rozum.
-co do wypowiedzi: "weź murinusa, poecilotherie" itp. to jak chce niech bierze, czemu nikt nie krytykuje stronki Damjana? Ja geniculate też biore, a np. murinusa bym sie nie odważył, chyba wiecie o co chodzi.

GuTi
19-01-2014, 04:22
damook nie mozliwe ze ptaszniki sa jadowiteee niemozliweee .proponuje porownac sobie jad geniculaty a ornaty "chemiku" :] troche panie jest różnica ..a to ze sie odezwalem na gg do ciebie to ty sie nie odezwałes :] a przeciesz poco jest gg chyba zeby kontakt nawiazac i wymienic poglady :D a po 2 wiesz kumpel ma pitbulla i bardzo pozytywny piesek :) nochyba ze jestes za koteczkami to wybacz nie wiedzialem... POZDRAWIAM wszystkich pozytywnie zakreconych terrarystów (dzieki za pozytywne komentarze, pomoc w ocenie L moja kochana geniculata ma 8 cm z łapkami :) )
PS: I TYM CO WIDZA ORNATE ALBO MURINUSA POWTARZAM TO JEST GENICULATA


"jesli mijasz sie z prawda to sie przynajniej ukłoń" :)

Foxtrott
19-01-2014, 05:24
bardzo fajny pajączek!! zawsze chciałem mieć genię, ale jakoś tak nie wyszło

adrian16
19-01-2014, 09:06
Fota spox .... jak chce to niech go bierze na ręce .... a nawet na szyje ;]

42d3e78f26a4b20d412==