PDA

Zobacz pełną wersję : Foty Terra Dla Lamparta



princeyo
14-02-2014, 04:51
prosiłbym was o wklejanie tutaj fotek waszych terrarii dla swych geków ;)

bo chcialbym na waszych pomyslach zbudowac dla swojego geka jakies w miare tanie a porzadne terra (chodzi o wystrój wewnętrzny)

mromanow
14-02-2014, 07:17
I to jest smieszne...
Czy wy naprawde nie macie wlasnej inwencji tworczej?!?!? Zawsze kazdy che zobaczyc jak maja inni... Brak Ci pomyslow??? To proponuje kup sobie kota kuwety nie trzeba urzadzac!!

bartekc5
14-02-2014, 10:31
ja chciał bvm o wklejenia zdjecia terra dla irminii chodzi mi jak trzeba poustawiac gałaski,korzenie itp

princeyo
15-02-2014, 01:58
mromanow ! Ja juz zakladalem temat czy brac terra z biofila juz zrobione w wewnątrz i powiedzieliscie mi ze zaoszczedze kase robiac sam , i zaoferowano mi pomoc w robieniu wnętrza i wystroju wiec to nie jest smieszne a po drugie robie 1 raz terrarium !

mromanow
15-02-2014, 05:12
jest to smieszne!! bo czy nie umiesz poczytac w internecie co potrzeba lampartwoi? umiesz napewno
pozbierac materialy zobacyzc gdzie i jak fajnie to moze wygladac zeby bylo dobrze gekonom.
ustawic oswietlenie tak zeby byl dostep ale jednoczenie nie zrobily sobie lamparty krzywdy przez to ze moga go dotknac ulozyc kabel grzewczy
nasypac podloze zrobic tylna scianke
czy to takie trudne?!?!?
brak Ci pomyslow???
poza tym kiedys sam szukalem jak wygladaja terraria i moza znalezc... troche wlasnej inwencji!!! ludzie!!
pozniej to ty mozesz wystawiac swoje fotki tu i chwalic sie i to bedzie dobre!

pozdrawiam

blackjack
16-02-2014, 08:30
Bądz troche bardziej rozgarniety... Na terrarystyka.com.pl masz galerie, wchodzisz na geki i tam masz od za*****a tych fotek :/

42d3e78f26a4b20d412==