PDA

Zobacz pełną wersję : Twoja fotka w kalendzarzu terrarystycznym! ZOBACZ



Łysek
24-03-2014, 03:03
Witajcie, dziś po wstępnej rozmowie ze znajomym który ma drukarnie udało mi się w końcu dogadać co do kalendarzy i otoz mam dla was bardzo dobra wiadomosc

Udało się dogadać i udało się wynegocjować warunki

Teraz prośba do Was wszystkich:

Prosimy o przesyłanie propozycji zdjęć na e-mail: dariakg@wp.pl lub w odpowiedzi na tego posta.
Zdjecia zostana przeselekcjonowane a z posrod nich wybrane zostana najlepsze
Autorrzy wybranych zdjęć będą mogli liczyć na ciekawe propozycje za zgode na umieszczenie zdjęć w kalendarzach, oprocz oczywiscie otrzymania specjalnego kalendarza...
Jeśli tylko jesteście zainteresowani pomyslem i pomozecie go doprowadzic do konca... prosze przesylajcie fotki jakie chcielibyscie widziec w swoim kalendarzu
Kalendarz nie bylby jedna kartką ale każdy miesiac z posrod 18 mialby swoja fotke a wszytsko byloby ladnie oprawione...

Czekamy na wasze propozycje zdjeciowe i mamy nadzieje ze juz niebawem bedziemy patrzec na nieszczesny poniedzialek a wyzej bedzie piekne zdjecie kogos z forum...

Prosze komentowac moj pomysl i wysylac zdjecia :)
_______________________________________________
Odpowiedzi na pytania:

Kiedy zamykacie selekcje zdjec
A wiec zaprzestaniemny przyjmowanie zdjec nie pozniej niz 27 maja

Jak bedzie mozna otrzymac kalendarz i ile bedzie kosztowal
Kalendarz zostanie wydrukowany w kilkudziesieciu egzemplarzach. Po jednym dostana autorzy zdjec wykozystanych do jego produkcji a reszta zostanie przeznaczona do sprzedazy. Koszt kalendarza narazie jest nieznany ale bedzie on wynosil tyle ile realne rzprowadzenie i wyprodukowanie (bez zadnych dodatkowych prowizji)

Kiedy dowiem sie ze moje fotki sie nadaja
Informacje na temat zdjec ktore wykozystamy umiescimy na forum nie pozniej niz 30maja oraz wyslemy stosowny e-mail autorowi zdjecia)

[b]Czy bedzie mozliwosc ogladania wybranych fotek[b]
Tak wybrane fotki bedzie mozna ogladac juz od 20maja Przewidujemy tez iz mozna bedzie glosowac an fotki ktore wam sie podobaja
_______________________________________________

Louis Cypherr
25-03-2014, 06:33
"Na każdym zebraniu jest tak, że ktoś musi zacząć pierwszy."

No to może ja zacznę. ;)

http://www.icpnet.pl/~oldskul/wiktorzprzodu.jpg

Jeśli fotka Wam się spodoba, to mam ją też w rozdzielczości 1372x608. Tutaj wrzuciłem tylko poglądową miniaturkę mojego milusińskiego. :)

Obywatel_Snejk
25-03-2014, 07:10
ale po co tutaj...przeciez od tygodnia wszyscy na mejla wysylaja zdjecia do tego kalendarza...o so chozi...

Louis Cypherr
25-03-2014, 07:12
Jak to "o so"? O so, że:


... lub w odpowiedzi na tego posta

:P
:>

Obywatel_Snejk
25-03-2014, 07:16
aaa,to ja nie wiedzial/widzial,sorufka.
A swoja droga film z Michalem Rurka widziales?

Louis Cypherr
25-03-2014, 07:17
Em, nie widziałem. :(

Obywatel_Snejk
25-03-2014, 07:21
no bo ksywe masz luis cypher,to skojarzylem z ksiazka i filmem z Mikey'em Rurke

Louis Cypherr
25-03-2014, 07:23
Aaaa, chodzi Ci o Harry Angel z Robertem de Niro? Jeśli tak, to widziałem. :)
Kapitalny film (choć spodobał mi się dopiero za drugim razem) i kapitalna ścieżka dźwiękowa.

Łysek
25-03-2014, 15:17
Koledzy jak macie ochote pogadac to na PRIV a tutaj lepiej wzucajcie foteczki :P
hehe mamy juz ok 180fotek :D

Czekamy na jeszcze....

SpN
26-03-2014, 03:33
Łysku sory że ci sie wbijam w temat ale mialbym prośbe żebyś rzucił okiem i może nawet odpowiedział (poczułbym sie wyróżniony)
http://www.terrarium.com.pl/forum/read.php?f=114&i=125&t=7

42d3e78f26a4b20d412==