PDA

Zobacz pełną wersję : berlin



rafterr
07-04-2012, 04:05
cze

ale mam fart, ojciec zabiera mnie w lipcu do berlinskiego zoo, super bo zobacze haterrie

ps.czy jest tam duzo ciekawych gatunków gadów, bo nie wiem ile klisz do aparatu zabrac

VooDoo
07-04-2012, 15:59
Cze.
Ja bylem ostatnio w Berlinie ale niestety niemialem przyjemnosci tam wejsc... Jak na wakacje bede jechac to napewno se wpadne.
Co do gadow to niewiem czy duzo ich jest ale wydaje mi sie ze tak bo szwagier gadal ze zoo jest bardzo wypasione.Sa tam rekiny itp. i ponoc jest to jedno z najwiekszych zoo w Europie.
Napisz pozniej na forum co ciekawego jest w tym zoo i czy naprawde jest takie fajne.

rafterr
08-04-2012, 04:14
SPOKO NAPEWNO NAPISZE, JADE TAM W PIERWSZEJ POŁOWIE LIPCA, SZKODA ZE BEDE MIAL TYLKO OK.5 GOIDZIN ALE MAM NADZIEJE ZEZWIEDZE SPORY KAWAŁEK A HERPETARIUM TO NAPEWNO BEDZIE PIERWSZE

Fryta
08-04-2012, 14:51
w berlinie sa 2 zoo: Tiergarten i Zoogarten.
Jeżeli chodzi o gady w obu jest co ogladać. Mi się bardziej podoba to w Berlinia Zachodnim.

rafterr
09-04-2012, 09:10
nie wiem jak sie nazywa ale to jest to zoo obok stacji kolejowej czy to w nim są haterie

hatiras
14-04-2012, 10:48
Hey!
Polecam zoo w berlinie zachodnim,przy kilku terrariach wyskoczyłem z butów:)(Helodermy itp)
Pamietaj tylko,że za wejście do akwa-terrarium płaci sie osobno
(~7 euro)(wejscie od ulicy).
Polecam stronkę http://www.aquarium-berlin.de
Pozdrawiam,hatiras

Doom
21-05-2012, 14:30
Witam
Musze ci powiedziec (i podziekowac) ze dzieki twemu postowi znalazlem sie w ta niedziele w berlinskim zoo (przy dworcu). Od dwoch miesiecy jezdze do berlina raz na dwa tygodnie i nigdy nie przyszlo mi do glowy zeby zajechac do zoo, az tu zobaczylem twoj post i pomyslalem ze tym razem zajade. Pierwszy raz bylem w tak poteznym zoo (35 hektarow), chodzilem tam 4 godziny i wszystkiego nie zdazylem zobaczyc. Ale i tak to co zobaczylem przeszlo moje oczekiwania. Za wstep placisz 7 euro jednak jak chcesz wejsc do budynku w ktorym ja chodzilem szczesliwy jak dziecko musisz doplacic nastepne 7 euro. Tak wiec w kasie placisz 14staka(ale warto)Aqarium(ten budynek) to chyba najwieksz atrakcja tego zoo. Na parterze bendziesz mogl poogladac akwaria, a w nich rekiny, plaszczki, skorpeny itd. jest tego bardzo duzo. Na pierwszym pietrze GADY tez jest co poogladac,na drugim plazy i pajaki. Nie bende wszystkiego Tobie opowiadal sam zobaczysz.
Jak chcesz zobaczyc troche zdiec ktore tam zrobilem to napisz na moj mail.

Pozdrawiam
Dominik

rafterr
10-07-2012, 10:57
WITAM

Odwiedziłem Zoo w Berlinie na początku lipca i muszę powiedzieć że byłem zachwycony. Na moje oko jest tam mniej gadów jak w Wrocławiu jednak w Berlnie są super warunki na drugim piętrz jest ogromne terrarium z legwanami. Haterie które chciałem zobaczyć prezentowały siędo zdjęć wspaniale ale aparat siępopsuł i musze czekać jak fotograf wycoągnie klisze ręcznie. jak możesz to wyslij foty na mail rafiki38@wp.pl

42d3e78f26a4b20d412==