PDA

Zobacz pełną wersję : Morelia viridis



Gabor
05-06-2014, 16:24
Jak dotad wszystko idzie bardzo ladnie. Teraz tylko WIELKA owulacja potrzebna do szczescia i przy dobrych wiatrach jeszcze w tym roku beda male chondroski.
SORONG. Samica juz od miesiaca nie chce jesc i jak widac hormony ja troche zmienily.

Pozdrawiam

Gabor

sqqter
05-06-2014, 17:03
Kongratulejszyns end aj łisz ju tu hef a najs lityl morelias :)

przemek_lewy
05-06-2014, 17:15
musiales sie wykosztowac za te cuda tak z ciekawosci to ile dales??:>

Stratoscruiser
05-06-2014, 17:24
naprawde piekna samiczka tyle że samiec by sie przydal ja mam samca to jest cały niebieski.

Biber
06-06-2014, 01:47
"tyle że samiec by sie przydal"
a kto jest na zdjęciu z samiczką? kto sprawił że samiczka jest taka niebieściutka? widać jak sie znasz :D:D:D
"ja mam samca to jest cały niebieski."
wow to chyba jakaś odmiana barwna! zastanów sie co piszesz :D

Gabor - piękne wężyki!! mam nadzieje że będą młode viridiski

Dambala
06-06-2014, 07:24
Gratuluje i trzymam kciuki za młode pokolenie ;) Węże przecudowne

mordd
06-06-2014, 12:37
Nie gratuluję, żeby nie zapeszyć:) Ale kciuki potrzymam....

Gabor
06-06-2014, 16:37
Witam

Dziekuje bardzo. Planowalem polaczyc je pod koniec roku no ale coz... ONE lepie wiedza.

Pozdrawiam

Gabor

xav_setherial
08-06-2014, 17:30
Stratoscruiser, najpierw się pytasz, jaka odmiana barwna zbożówki, co ile karmić 25 cm machonia i jakie musi mieć podłoże i jak wygląda kupa węża, na prośbę Obcego abyś oprócz zdjęć pająków i skorpionów wrzucił fotki viridisów też nie zareagowałeś, tłumacząc, że musisz przerobić zdjęcia, chociaż fotami machoniówki sypiesz jak z rękawa. Ponadto w opisie gatunków masz ponoć morelie viridis odmiany Cape York, a pytasz się ile kosztuje ta odmiana, po chwili przyznajesz, ze wydałeś na swoje 8 sztuk morelii bagatela 48000 zł, w poście powyżej też nie zaskakujesz błyskotliwością doświadczonego hodowcy a amator raczej nie daje pół setki za 8 trudnych w utrzymaniu węży. poza tym widziałem faunaboxy, w których trzymasz machonia i zbożówkę. Troche kiepściutkie jak na gościa z takimi mozliwościami.

pozdrawiam i jedna prośba:
traktujmy się tutaj na forum poważnie,

P.S. Ile gatunków w Twoim opisie jest zwierzakami "widmo" ?

Gabor
09-06-2014, 06:43
Witam

Cape York? Nie slyszalem zeby ktos mial w Europie takie weze. Spotyka sie Merauke ale te drugie??? Dziwne. Nawet w Australii jest nie do zdobycia i tam na miejscu chodro kosztuja ok 10 000$ za malucha.
No i co do tego samca niebieskiego... to tez dziwnie.Moze to jednak samica???
Takie okazy sa BARDZO wartosciowe. No ale jak dales 48tysia to kto wie...

Pozdrawiam

Gabor

42d3e78f26a4b20d412==