PDA

Zobacz pełną wersję : Piękna/y i bestia



Lukas
03-07-2014, 01:25
ranking !

Dambala
03-07-2014, 02:02
Wąż zjadł kotka czy olał?
I co tam wogóle robi kotek bo to wyglada na terra

Biber
03-07-2014, 02:05
wątpie zeby ktoś był aż tak głupi zeby dawać takiego fajnego maluśkiego kotka wężowi :)
Ps. Fajny wężyk!

Kordian
03-07-2014, 02:11
Wąż super, a koty są głupie, zdradliwe itd. Na moje powinien zjeść kota :)

Lockdown
03-07-2014, 02:18
Potwierdzam teze że są zdradliwe bo do mnie sie przylizywał u babci jej kot a potem mi podrapał h** całe ręce do krwi :[ Ale za to ten jest śliczny :D Wężyk też piekny.

Banza
03-07-2014, 02:32
fajny kotek :)

thor
03-07-2014, 02:37
ja boasowi dałem kota to zjadł ale takiego duzo mniejszego od tego na foto :)

KnockeR
03-07-2014, 02:55
Chore.

Obywatel_Snejk
03-07-2014, 02:55
co ty pierdzielisz?

Snapek
03-07-2014, 03:04
zgadzam sie w 100% CHORE
Koty sa zdradliwe ale nie zasługuja na zjedzenie przez weża.

SMITI
03-07-2014, 03:09
Lukas może wrzucisz matke do terrarium ??

b.s
03-07-2014, 03:10
hm czy ja wiem kastraty sa fajne i sa mile i super:) ja miles i wcel nie wiem czy gorszy niz pies oczywiscie tylko koty sa bardziej dzikie.Ale to chore zeby karmic nimi weze

murinus
03-07-2014, 03:23
a nie rozumiem przeciesz myszy dajecie , kroliki szczury muszoskoczki to czemu nie koty

Gdanszczanka
03-07-2014, 03:26
Widząc coś takiego jedno tylko uczucie się we mnie rodzi: nienawiść. Nie wiem kim jesteś i mnei to nie obchodzi ale mam nadzieję że kiedyś cię spotka los tego kotka. To jest popierdolone:(

Gdanszczanka
03-07-2014, 03:29
murinus, wszechpolaków też zaczneimy dawać,należy im się:D

Azzurreeuss
03-07-2014, 03:37
hehe niezła fota ;p

ja tez nie lubie kotów ;];]

Obcy
03-07-2014, 03:40
SMITH przegiołes troche pałe z takimi odzywkami , ja osobiscie nie lubie kotów i dużo bardziej sympatycznym zwierzatkiem jest dla mnie szczur, i nie widze w tym nic złego , bez wzgledu na to czy waż zjałd tego kota czy nie, choc jezeli nie zjadł to fotka troszke bez sensu po skoro nie miał byc to pokarm to po co ryzykować, i nie rzucajcie błotem bo kot to takie samo zwierze jak i szczur czy mysz czy królik.

Saurus
03-07-2014, 03:40
Gdanszczanka- w celu skarmiania wszechpolakow chetnie pomoge ci w hodowli P. reticulatus :)
A co do kotow- niektorzy ak samo kochaja myszy ktore podajemy na karme. Ja kocham moja kotke za to, ze w jednej chwili mruczy i sie przymila,a w drugiej mam 4 szramy po pazurach na twarzy ;-) Koty maja swoj specyficzny charakter, jak im sie cos nie podoba to to okazuja ;) , (ale bywaja zupelnie rozne, tak jak u ludzi) i niektorzy nie potrafia tego zrozumiec ani ich polubic ;)

murinus
03-07-2014, 03:41
zastanowcie sie co gadace "niektorzy" koty to plaga szwendaja sie
poza tym jak komus sie urzadza i ma je topic to ja wole dac je wezowi

MataManX
03-07-2014, 03:45
MAcie racje koty nie zasługują na to żeby być karmą dla węży! Koty to zbyt brudne i fałszywe zwierzęta na to! Nie wolno bezcześcić nimi węży!

Goblin
03-07-2014, 03:49
MataManX buahahaha to ty chyba nie wiesz jaki stereotyp ma wąż :-)

karmienie kotami , hmMmm moze i core na naszą logike ale karmimy myszami , szczurami , królikami więc czemu nie kotami ?? Tak samo by sie buntował żyd jakby widział fotke węża wciągającego świnie...

MataManX
03-07-2014, 03:54
Najlepsza była propozycja nakarmienia siatki wszechpolakami, ale piękny Roman to by siatce nawet w gardle utknoł :)

Kordian
03-07-2014, 03:58
O tak!! młodzież wszechpolska to byłaby dobra karma :) A pieknego romana można dać na deser ;p

b.s
03-07-2014, 04:04
haha murinus wychadzac z twego zalozenia to czemu by nierkarmic wezy noworodkami ludzkimi . przeciez tez tylko placza zyc niedaja ...??ale ludzie wcle nie sa mnij zaklamini i falszywi od kotow.Dlatego "murinus " smieszne masz poglady i tyle:P

dario_terrarysta
03-07-2014, 04:05
No Lukas wykazałes sie inteligencją , myślałem , że sprzedając mi żółwie jesteś rozsądnym i powaznym człowiekiem a co tu sie okazuje to jesteś , że tak powiem Głupi :) , nie popieram tego całkowicie .

czayka
03-07-2014, 04:14
co za bzdury! nakarmie kotem bo ich nie lubie, a ja nakarmie niemowlakiem bo nie lubie dzieci ok?
a jak kiedyś w jakimś tam programie zabili węża bo go nie lubili i chcieli go zjeść to było ok?
nie ważne kto czym karmi ważny jest szacunek do życia nawet zwykłej muszki!!!

ps. nikt z nas nie wie kiedy umrze i w jakich okolicznościach dlatego POWINNIŚMY SZANOWAĆ KAŻDE ŻYCIE!!!

Obcy
03-07-2014, 04:18
aha czyli węze powinny przestac jesc tak? Zastanów sie kobieto co mówisz i czym tak wogóle jest ten jak Ty to nazywasz "szacunek do zycia" bo niestety ale tak to juz jest ze smierc jakiejs jednostki jest warunkiem istnienia innej.A chore dla mnie jest nie karmienie kotem tylko wywyrzszanie tego kota nad inne stworzenia którymi karmi sie węze jakby niewiadomo czym on byl. Co do noworodka ludzkiego b.s to nie bede nic mówił bo masz chyba chłopie nie równo pod kopułą powołując sie na takie przykłady.



Wiadomość zmieniona (18-08-05 12:41)

Lukas
03-07-2014, 04:24
dario_terrarysta jesli uwazasz ze ja mam niski pozziom IQ i jestem glupi, to ja sadze ze nie zaslugujesz nawet na to by ze mna rozmawiac, a ni nawet pisac takie rzeczy o mnie, bo zdjecie nei jest moje tylko jakiegos amerykanca ktory karmi tygrysa kotami, wiec najpierw powinienes sie dowiedziec czy jest to moje zdjecie - ktos mowil o inteligencji? czhyba ty...., i do reszty ludzi ktorzy mnie zrugali tyczy sie to samo, komentarz do zdjecia byl"ranking" wiec oczekiwalem wupowiedzi wazym zdaniem, a nie zeby mi rugac, a ty SMITI zastanow siue kim dla ciebie jest twoja matka.... bez pozdrowien !

czayka
03-07-2014, 04:41
nie jestem chłopem i żle mnie zrozumiałeś! przykład makabryczny przyznaje ale kierując się w karmieniu tym że czegoś nie lubie to w końcu może doprowadzić do skrajności, aludzie są okrutni i bezmyślni (np.zwłoki dzieci znalezione w beczkach, wyrzucone na śmietnik) nigdy nie przewidzisz co ktoś zrobi! następnym razem może podać wężowi. jeśli chodzi o węże to oczywiście że muszą jeść tak jak i my musimy ale nawet temu stworzeniu które zostanie zjedzone należy się szacunek, a wypowiedzi typu "dobrze mu tak bo ich nielubie" są okrutne i głupie.
APELUJE O SZACUNEK DLA KAŻDEGO ŻYCIA I CHOĆ ODROBINE SKRUCHY WOBEC ŚMIERCI BO CZEKA NA KAŻDEGO Z NAS

murinus
03-07-2014, 05:03
czayka jestes chora co ja mam sie modlic do myszy ktora polytka moj waz do kotleta na talezu albo mam mielic mieso modlac sie o dusze tej swini
buhahahahahahaha

MataManX
03-07-2014, 05:07
zwierzeta nie mają duszy :) przynajmniej według Kościoła Katolickiego :)

czayka
03-07-2014, 05:19
obcy nawet nie próbujesz z rozumieć tego co czytasz ja nie uważam że życie kota, szczura czy człowieka jest bardziej czy też mniej ważne i zgodze się z tobą że śmierć jednej istoty jest warunkiem życia drugiej i jest to zdrowe i naturalne, ale podejście do sprawy w stylu podam do zjedzenia coś tam(nie chodzi mi o tego kota) bo tego nie lubie jest okrutne(świadczy właśnie o braku szacunku do życia) i może prowadzić w skrajnych przypadkach do zachowań patologicznych(np. podanie zwierzęciu dziecka) więc ludzie powinni się zastanowić bo może jest wśród nas psychopata który właśnie np. zabije sąsiadke i poda ją swojemu np. pitbullowi i będzie uważał że to ok bo jej nie lubił.
a zwierzęta muszą jeść więc skoro je zniewoliliśmy to trzeba je karmić i dbać o nie i to nie podlega dyskusji.

pozdrawiam

Obcy
03-07-2014, 05:33
Niewiem skad takie zarzuty coprawda napisałem ze nie lubie kotów co jest prawdą , ale karmie szczurami.. szczury lubie wiec niewiem skad Twoje pretensje ze karmie czyms czego nie lubie itp. Co do szacunku do karmówki to uwierz ze to czego mi węze nie zjedzą bo kupuje często więcej trafia do porzadnych czystych klatek, i jest nalezycie karmione bo niechce zeby moje weze jadły syf karmiony syfem takze o karmówke dbam tak jak i o zwierzaki terraryjne. Wiec nie pisz ze prowadze jakąs segregacje wsród tego czym karmie i wrzucam to czgo nie lubie a tym bardziej ze nie szanuuje tych gryzoni....A co do tego przykałdy z podawaniem noworodków to są raczej skrajnosci i i nikt przy zdrowych zmysłach nie bedzie karmił weza ludzmi..nawet dziwnie mi sie to pisze ale To nie ja przyjołem to za swój argument, bo dla mnie to niewyobrażalne brednie...

TylerPL
03-07-2014, 05:35
Nie bede komnetowal zadych offtopow bo nie sa tego warte.

Zdjecie bardzo fajne, mnie sie podoba :)

P.S. Mam 5 kotow w domu.

czayka
03-07-2014, 05:37
no cóż widze że albo ja nie umiem wyraźnie napisać o co mi chodzi albo wy nie czytacie dokładnie i przypisujecie mojej wypowiedzi własne interpretacje tak jak lukasowi co do zamieszczenia zdjęcia. już się nie wtrącam i nie tłumacze bo chyba już mi przypieliście taką a nie inną metke i nie będziecie sie starali zrozumieć o co mi chodzi. jeśli obraziłam czyjeś uczucia i poglądy to mi przykro.

pozdrawiam kinga

ps. ja też jam mięso i karmie swoje zwierzaki żwierzętami karmowymi ale nie szczyce się tym że odbieram życie bo to nie przyjemność tylko końeczność.
ps.2 pudło murinus i MataManX nie jestem wierząca

fibus13
03-07-2014, 05:38
Ej,spokojnie ludzie ;-) Bierzcie przyklad z naszych poslów,wszystko olewają... jak chce karmić kotem weza (czego w ogole nie napisal) to niech karmi,jego sprawa.A i tak jak jest ich duzo to ludzie je topią wiec dlaczego nie mialby wzbogacic diety weza? ;-)...

Gdanszczanka
03-07-2014, 05:59
Kotów jest dużo przez głupotę ludzką.

Mad_Death
03-07-2014, 06:10
VERY NICE PIC!

AC DC
03-07-2014, 06:26
zdjęcie bardzo fajne!!!
Kotek tak słodki że można go zjeść :)

a Ludzi ,którzy się wyrażali w sposób idiotyczny nie rozumiem przecież to takie samo jedzenie jak mysz, szczur, królik, świnia czy nawet pies.
Pamiętajcie że w państwach azjatyckich jedzenie kota czy psa(i wielu innych zwierząt :np. małp itd.) przez człowieka jest czymś normalnym więc nie rozumiem waszych oburzeń.
To że w Polsce nie jemy kotów i psów to trudno ,polska mentalność jest taka a nie inna i nie przyjmuje tego do świadomości że są odrębne kultury i obyczaje ,a że wąż może kota zjeść to już sprawa węża jak mu smakuje :) to niech je w końcu to coś normalnego że zwierze silniejsze zjada słabsze.

Co niektórzy to naprawdę się tu popisali swoją dorosłością zwłaszcza SMITI nie trzeba zaglądać do jego profilu żeby się przekonać że to jeszcze 15latek.SMITI czemu nie wrzucisz swojej matki co(?), pewnie się boisz że wąż nawet jej nie przełknie.



Wiadomość zmieniona (18-08-05 14:47)

Nook
03-07-2014, 06:32
cóż amerykanin czy nie amerykanin... sa ludzie normalni i nie normalni... a karmienie zwierzątkami domowymi na pewno nie jest normalne

TylerPL
03-07-2014, 06:53
Ja tam proponuje zamknac watek...

Saurus
03-07-2014, 06:58
Nook, myszy i szczury to tez zwierzatka domowe.

lizard13
03-07-2014, 07:05
dobry pomysł

fibus13
03-07-2014, 07:11
Tak czy inaczej jest ich duzo i lepiej dac wezowi niz utopic... takie jest moje zdania i nikt nie moze mnie za to wyzywac

Gdanszczanka
03-07-2014, 07:37
ani utopienie ani danie na pożarcie nei jest dobrym rozwiązaniem. Wiem co mówię gdyz 2 szczeniaki mam właśnei które były przeznaczone "na śmierć" i w tej chwili nei wyobrażam sobie jakby to było gdyby ich nie było. Dla mnie takie rozwiązanie jest nei do przyjęcia. :(

fibus13
03-07-2014, 07:39
No tak ale te twoje 2 szczeniaki nie zmienia faktu ze dziennie sie topi x malych kotów czy szczeniaków...

KRYZYS
03-07-2014, 07:40
no tak mysz i szczur- sa zwierzetami domowymi ale zeby odrazu dawac wezowi kota- to ostre przegiecie, ja osobscie nic szczegolnego nie czuje do kotów ale i tak bym go nie dał do skarmienia !!

Gdanszczanka
03-07-2014, 08:27
fibus nic nie zmienia, niestety ludzkiej głupoty nie da się zmienić jednym odchowaniem szczeniaków. Glupota jest dla mnie: puszczanie suki lub kotki podczas cieczki lub rui. A także niedawanie tabletek w tym okresie lub brak sterylizacji. Wg. mnie to jest zacofanie gdyż ludzie nie chcą szukac rozwiazań,nie chcą patrrzeć w przyszłość lecz żyją wg."tu i teraz". i w ten sposób rzeczywiście ludzie będą zabijac najlepszych swych przyjaciół. A co do pieniędzy ...to jest od czasu do czasu coś jak darmowa sterylizacja podwórkowych kotów. Często sa to stareotypy że kot wysterylizowany to kot który n ei potrafi korzystać z życia lub słyszałam tez że gdy się suczkę wysterylizuje to może jej powstać ropomacicze,lecz to bzdury. Najważneijsze by dbać o swoje zwirzaki jak najlepiej. Gdy ktos nei chce zobaczyć problemu to go nie dostrzeże. Jak to Lipa powiedział w jednej piosence:" Nie mów mi że winę za to wszystko ponosi swiat i paru łajdaków, I nie p***** mi że to wsysztsko jest tak żle ułożone i jest do d***" Jak kazdy dołoży swoją cegiełkę( wtym wypadku u swojego zwierzaka) to dużo może zmienić. Pozdrawiam

Psalmopoeus
03-07-2014, 08:44
Norbi czytaj wszystko dokładnie!!!Nie wiem dlaczego kot jest lepszy od myszy, królika czy też świnki morskiej?!?!Ja tak samo przywiązuje się do wszystkich zwierząt i powiedziałbym, że świnki morskie są owiele fajniejsze niż koty a inni uważają inaczej.

Saurus
03-07-2014, 08:47
Gdanszczanka- nie wiem co jest w tabletkach, ale bezpieczna jest w zasadzie chyba tylko sterylizacja. Moja ś. p. kotka (pierwszy kot w domu, teraz sa jeszcze 2 inne) dostawala w wieku 8-9 lat zastrzyki antykoncepcyjne. Pozniej pojawily sie problemy- nowotwor, potem przerzuty pojawiajace sie co jakis czas- przeszla 5 operacji na nowotwor i 6 operacja nie mialaby sznas na powodzenie- za duzo trzeba by wyciac. Trzeba bylo ja uspic, ale i tak zyla calkiem dlugo- 15 lat. Mysle ze tabletki tez nie sa do konca bezpieczne.

Gdanszczanka
03-07-2014, 08:55
Saurus wiem,dlatego tez przymierzam się wyesterylizować moją kotkę:) ale epiej dac tabletki niż żeby przyniosła "prezent". Nie wiem czy wiecie ale w ciągu roku kotka może rodzić 4 razy

kak
03-07-2014, 10:55
heh ja tylko powiem, tak jak Kazik śpiewał
ja pier**** jakie dno.

SMITI
03-07-2014, 11:59
no przyznaje przesadziłem ze swoją wypowiedzią " wrzuc matke do terrarium", ale przykro mi się zrobiło jak zobaczyłem małego kota obok ogromnego węża. Też mam kota i dlatego taka reakcja. Przepraszam.

Matt_ns
03-07-2014, 12:39
Lukas daj linka do strony z tym zdjeciem

KnockeR
03-07-2014, 12:40
Chore i już!! są granice ! Nie przepadam za kotami jednak są to super i extra nadzwyczajne istoty - każdy kot ma swoją własną ogromną wspaniałość i wielki urok, każda fotka kota jest świetna i rewelacyjna, kot to rodzaj tajemnicy, także czegoś czego nie widać na zdjęciach innych zwierząt, przedziwna lekkość i zgrabność, miekkość ruchów, tropienia łowienia, całych zabaw itd. Rewelacja. Towarzystwo opieki nad zwierzętami powinno nieźle Ci dopierdolić za takie coś. Nie znam Cię ale kot na fotce wydaje się być bardziej ludzki niż Ty. Amen

KnockeR
03-07-2014, 12:44
Nie chciało mi się czytać tych postów. Piszesz, że to nie jest Twoje foto więc powinieneś podać linka skąd pochodzi. Komentarz "ranking" nie mówi nic.

dario_terrarysta
03-07-2014, 23:27
Lukas na gg pytałem sie czy to toje foto i powiedziałes , że tak . Pytałem tesh czy wąż zjadł kota powiedzaiłeś ze tak - wiec ja tego nie popieram , jeśli nie chcesz ze mną gadać na gadu to mnie to nie interesuje , i tak sam sie podłączysz .

Biber
03-07-2014, 23:49
nie skomentuje tego co tu przeczytałem, może za niedługo będzie można kupić mrożone kotki w biofilu?

Lukas
04-07-2014, 09:16
Jesteś głupim człoweikiem i tyle...

mordd
04-07-2014, 09:26
Kwestię karmienia kotami pomijam, tajemnicą poliszynela jest, że tłumy tak robią.
Lukas: nastepnym razem OBOWIAZKOWO podawaj źródło zdjecia, ten dział przeznaczony jest do wstawiania WŁASNYCH zdjęć a nie cudzych. jesli wstawiasz własne miej odwagę o tym dyskutować. Ponieważ emocje ponoszą wszystkich zamykam.

42d3e78f26a4b20d412==