PDA

Zobacz pełną wersję : Wet z Bytomia i z Gliwic



Double
14-10-2012, 11:30
- Pani lek.wet. Katarzyna Wilk i lek.wet. Aleksandra Rolka-Szczotka, dzialaja w przychodni dla zwierzat 'Silesia-Vet".
ul. Ks.W.Schenka 1a
Bytom (Rozbark) tel. (o-32)282 04 45
Na wystawie zwierzat terr. 4.X w Bytomiu byla wlasnie pani Wilk, ktora z tego co soba zaprezentowala (;-)) widac, ze glownie specjalizuje sie z legwanach i zolwiach.

- Do tego w Gliwicach jest lek.wet. Malik, ktory oprocz tego, ze jest normalnym weterynarzem, zajmuje sie tez zolwiami (leczyl mojego Zenona). ma przychodnie na ulicy Dworcowej (na przeciwko GCH-u, kolo sklepu dla artystow Van Gogh, skreca sie w takie wejscie na plac wewnatrz kamienicy, gdzie oprocz przychodni jest tez jakis warsztat samochodowy i sklep dla zwierzakow "Animals")

robert.g
14-10-2012, 12:11
W Gieraltowicach(kolo Knurowa) jest fajny weterynarz i zna sie na swojej pracy:-)

coulidge
15-10-2012, 12:11
Pani lek.wet. Katarzyna Wilk to bardzo przystępna osoba. Miałem okzaję poznać ją właśnie na tej wystawie i byłem już kilka razy z moim legwanem w przychodni na Rozbarku. I jestem bardzo zadowolony.
Polecam

nokeg
15-10-2012, 13:43
ja do tej przychodzi na Rozbarku mam rzut kamieniem, gdyby nie jeden blok to widze ją z okna, jest tam dobra wterynarka ale dla ssaków pani Rolka-Szczotka, imienia nie pamietam, ale zna sie generalnie na wszystkim, miałem okazje rozmawiać z nią o gadach i wie niemało, tak dokładnie to mieszkam na tym osiedlu gdzie jest ta przychodnia, są tam chyba Cisami weterynarze co w chorzowie, przynajmniej pani Rolka-Szczotka:-)

damianw
20-12-2012, 10:57
Wypada jeszcze podać ich adres internetowy, udzielają porad przez net ( oczywiście o ile jest to możliwe).
http://silesia-vet.webpark.pl
Pozdrawiam.

42d3e78f26a4b20d412==