PDA

Zobacz pełną wersję : Katowice



loktok
17-10-2012, 06:14
A ja zapraszam do siebie do lecznicy w katowicach ul. Ordona 7, pytac o lek.wet. Michala Poloka,

Zapraszam wszystkich na bezplatne badanie kalu swoich podopiecznych, i chetnie sluze rada.

pozdrawiam Loktok

Rysiek
17-10-2012, 06:23
I o to mi chodziło w temacie o legwanie zielonym ;-). Witaj ! Pozdrawiam! Rysiek

KORSAKOW
17-10-2012, 11:38
Nie omieszkam skorzystać ;-)

Nook
17-10-2012, 12:29
jakies opinie nt szanownego loktoka - zna sie na tym co robi?:) odpowiedzi nie pozytywne z racji braku chęci do narazenia sie, prosze kierować na moj adres prywatny:)

loktok
18-10-2012, 01:19
Bardzo chetnie skorzystam rozwniez z opini niepozytywnych,
nigdy przed nikim nie ukrywalem tego ze weterynaria gadow zajmuje sie dopiero od roku, i sie tego ucze, w terrarystyce siedze od 11 lat wiec jakies podloze teoretyczne mam, zapraszam wszystkich na pogawedki i z problemami, a jesli cos mnie przerosnie to sprobujemy razem znalezc wyjscie i pomoc u kogos innego.

Pozdrawiam Loktok

Nook
18-10-2012, 10:22
:))))) i bardzo dobrze:) szkoda ze na forum nie pomagasz zbyt wiele ludziom majacym problemy z gadami...

Rysiek
18-10-2012, 11:38
Nook, Ty od razu z grubej rury ! Spokojnie, kolega dał swoje namiary i stara się. Nie poganiaj, bo pośpiech złym doradcą. Pozdrówko! Rysiek

Nook
18-10-2012, 16:05
Rysiek napisał(a):

> Nook, Ty od razu z grubej rury ! Spokojnie, kolega dał swoje
> namiary i stara się. Nie poganiaj, bo pośpiech złym doradcą.


W zadnym wypadku nie chcialem zeby wyszlo na to ze mam jakies pretensje :)), przepraszam jesli na to wyszlo, ale co racja to racja... w kazdym badz razie serdecznie zachęcamy Loktoka do pisania większej ilości opini weterynaryjnych :) (ok Rysiek?)

Rysiek
18-10-2012, 17:00
Ok, Nook ;-) Jak wiadomo trzeba czasu, aby dojść do perfekcji. Wszyscy są z tego zadowoleni, że ktoś wykształcony w tym temacie tu zagląda. Michał niedawno zaczął pojawiać się na forum. Mam nadzieję, że spotkamy się na giełdzie w Świętochłowicach 14.12 i pojawi się również Piotr ( Weteryna ) . Bedzie temat do dyskusji. Jęśli nie będziesz obecny, ktoś z nas zda Ci relację ze spotkania na priva ;-) Pozdrówko! Rysiek

loktok
19-10-2012, 09:57
Co do pomagania na forum to niestety uwazam ze leczenie zwierzat na odleglosc bez gladania to nie leczenie, bo co dla jednego wyglada zle to dla mnie wcale nie musi byc takie zle, najczesciej opinia wlasciciela na temat stanu zwierzaka jest mocno przesadzona. Tak wiec jesli tylko bedzie mozna sie wypowiedziec na forum na temat postepowania ze zwierzakiem to bardzo prosze, ale poco mam sie wypowiadac w stylu przyjedz do mnie bo musze to zobaczyc, uwazam ze zawsze jesli sa jakies watpliwosci powinno sie poszukac pomocy drugiej osoby bo co dwie glowy a czworo oczu to nie jedna,

Pozdrawiam

szwedzki
21-10-2012, 07:59
dokładnie....

a po drogie i rownie wazne... z czego loktok miałby zyc? jakby wszystkie sprawy załatwial na forum?? nikt by wtedy weterynarii nie odwiedzał... (-:

heheh..

pzdr

loktok
23-10-2012, 03:54
Hehe, ten to rozumie ludzi :-)))))

Pozdrawiam Loktok

reed
16-01-2013, 08:56
Chciałbym zamieścić bardzo pozytywną opinię nt Loktok-a
Byłem "z wizytą" u weta ze swoim regiuskiem (problem roztoczy)
Wężyk został bardzo skrupulatnie zbadany i obmacany przez p. doktora, dostałem specyfik na tych cholernych krwiopijców, pogadaliśmy chwilę.
Wrażenia po wizycie mam bardzo pozytywne, aspekt finasowy też bardzo pozytywnie zaskakuje :)
Mimo że nie jest najbliżej, IMHO warto sie przejechać do Katowic :)

42d3e78f26a4b20d412==