PDA

Zobacz pełną wersję : Weterynarz - Rzeszów



xKubax
09-01-2013, 11:57
Witam !
Czy zna ktoś dobrego weterynarza od gadów z Rzeszowa ?!
lub okolice !?

Pozdrawiam ! Kuba

grzegp
12-01-2013, 02:37
W Rzeszowie nie ma weterynarzy, którzy mają większe pojęcie o gadach. Gdy ja miałem kłopoty z swoimi gadami i chodziłem od jednego weterynarza do drugiego, to ci tylko rozkładali ręce. A raz chcąc sprawdzić ich kompetencje przyniosłem martwego padalca, przedstawiając go jako pospolitą zbożówkę, która mi padła po zjedzeniu dżdżownicy:) Ten mi odpowiedział, że przyczyną śmietci tego "węża"był fakt, że tych dżdżownic wcześniej nie umyłem!!!

xKubax
12-01-2013, 04:47
mozesz mi poiedziec ktora to konkretnie byla lecznica weterynajryjna ?! (zeby sie jej wytrzegac:P)
Dostalem maila od jednego z terrarystow z Rzeszowa , ktory polecil AGAMAT jako chyba najlepsza jaka mozna znalezc w Rzeszowie!
bede musial sie tam chyba wybrac z moim legwanem , to po wizycie opisze jak to tam jest

Zazula
22-05-2013, 14:13
Witam

Bylam rok temu pierwszy razw Agamat, mila obsluga. Odrobaczalam zowlei wiec za duzo nie powiem.

Bylam kiedys tez w Jamniku, kiedy to jeden ze stepowych konal. Pierwsza diagnoza byla mylna ale dzieki moim spostrzezeniom na drugi dzien znaleziono przyczyne. Niestety zolw umarl. Ale dowiedzialam sie, ze lekarka byla na szkoleniu i wie jak operowac zolwia, jej maz mowil, ze uczyla sie jak rozcinac pancerza itd ale to raczej w formie sekcji zwlok a nie operacji. Przynajmniej tak sie domyslam.

Pozdrawiam
Zazula

42d3e78f26a4b20d412==