PDA

Zobacz pełną wersję : Gdzie kupię ivermektyne lub Frontline



Crazy_man
08-04-2013, 01:29
w okolicach Sosnowca, Jaworzna i Chrzanowa? Czy musze to zkaupic u weta? Czy dostane gdzies indziej i w jakiej cenie ?

Crazy_man
08-04-2013, 01:48
Wlasnie dzownilem do weta z kasiazkim tel i byl bardzo zaskoczony ze cos takiego jak ivermektyna stosuje sie na roztocza dla gadow . Powiedzial mi ze to ma forme oleistą i slabo rozpuszcza sie w wodzie i ze oni stosuja to na obleńce dla zwierzat gospodarskich ewentualnie kotow i psow .

Powiedzial zebym sie dowiedzial cos wiecej na ten temat i sie z nim skontaktowal a on zadzowni do kumpla w zoo . Mowil tez ze polska weterynaria od gadow i plazow jest na bardoz niskim poziomie i oni sami sie uczą przy takich sytuacjach .
Mowi ze ivermetyna to jest srodek bardoz drogi i np dla kota stosuje sie 0,03 z cm szesciennego tego srodka .

Ja teraz juz nic nie wiem :) Jak spytalem go co w tkaimr aize poleca na roztocza to nie powiedizal mi nic, raczej nie ejst chyba w temacie :)

loktok
09-04-2013, 03:46
Hehe iwermektyne dostaniesz w prawie kazdej lecznicy preparat nazywa sie np. Ivomec, jednakze musisz znalezc albo zaprzyjaznionego weta lub jakiegos ktory bedzie wiedzial po co ta ivermectyna bo jesli pojdziesz gdziess i powiesz poprosze 1 ml ivomecu to moga sie dlugo wypytywac, bo nie wolno sprzedawac lekow iniekcyjnych. Zapraszam np do mnie do katowic lub do weteryny w sosnowcu. Co do Frontliny to napewno jest w kazdje lecznicy ale podobno moga sie pojawic po nim roznego rodzaju problemy ze str. ukladu nerwowego i to nie z powodu fipronilu ktory jest we frontlinie tylko z powodu nosnika na ktory czasami gady sa uczulone.
Pozdrawiam Lk

Crazy_man
10-04-2013, 06:46
loktok gdzie mam sie do ciebie zglosic po to ? powiedz mniej wiecej jaka dzielnica katowic i adres:) Pozdrawiam

loktok
10-04-2013, 07:31
Lecznica Weterynaryjna
ul. Ordona 7
Katowice
(tuz za spodkiem)

42d3e78f26a4b20d412==