PDA

Zobacz pełną wersję : weterynarz dla legwanów z okolic GLIWIC



marco2001
11-07-2013, 12:23
Witam was serdecznie,

bardzo pilnie poszukuje weterynarza z okolic Gliwic-generalnie Śląska-,który naprawde zna się na legwanach.
Mojemu Herbiemu pojawiła się w okolicach pyszczka gula-narośl - nie wiem dokładnie jak to zidentyfikować. Bardzo mnie to martwi.
Byłem u jednego weterynarza w Gliwicach, który ponoć zna się na legach- na razie nie chce wymieniac gdzie- i na początku przestraszył mnie, że to może być torbiel podjęzyczna. Po tym jak go dokładnie oglądnął stwierdził, że nie jest to torbiel lecz byćmoże stan zapalny albo np. narośl na kości. Podany został lek, ale nic się nie zmieniło. Pan doktor stwierdził na następnej wizycie, że to może być narośl z serii ludzkich pieprzyków. Dla mnie jest to troche zbyt bagatelne stwierdzenie. Z chęcią wybiorę się jeszcze raz do kolejnego lekarza. Bardzo proszę o pomoc. Bardzo poważnie podchodzę do kwestii zdrowia mojego lega.

pozdrawiam
Marco2001

loktok
11-07-2013, 12:51
Sprecyzuj gdzie ta gula jest, jakiej wielkosci a jesli mozesz wrzuc fotke

daf
12-07-2013, 02:45
Żeby to tylko nie był ropień...

marco2001
12-07-2013, 05:52
witam,

dzieki za odpowiedz. Jezeli mi się uda, to wieczorkiem przesle zdjecie. Na razie opowiadam. Gula pojawiła się przy/na pyszczku z lewej strony,-przy żuchwie- tak jakby od spodu i troche z boku. Bylo to jakis tydzien temu. Ma srednice okolo pół cm i mam wrażenie, że to troszkę urosło. Moja mama jest pediatrą i wnikliwie oglada naszego lega. Mowi, że wyglądało to najpierw na jakas narosl na zuchwie albo faktycznie jakąś torbiel.??..
Czy istnieje( i kiedy) szansa, by przyjechać z nim do Pana gabinetu?

Kiedyś przez niewiedze pani weterynarz stracilismy dorodnego żółwia...nie chcemy, by ponownie mialo to miejsce, dlatego zależy nam na szybkim reagowaniu.

pozdrawiam i dzieki za odzew

Marco2001

loktok
12-07-2013, 13:14
W tym tygodniu bede popoludniu tzn od 14-20 oprocz srody bo wtedy jestem od 8-14

Rysiek
30-07-2013, 09:26
To może być ropień, a dobrych wetów w Gliwicach nie ma. Wal do loktoka.

Double
06-08-2013, 12:06
może pomóc także Malik, ma lecznicę na dworcowej (koło sklepu VanGogh a na przeciwko GCH), jest on specjalistą od zółwi, ale na przyszłość może pomóc i z legwanem. ja powiesz, ze cie nasłała Hania, bedzie wiedział o co chodzi ;-))

42d3e78f26a4b20d412==