PDA

Zobacz pełną wersję : do Walbrzyszan:)



Alispo
12-09-2013, 12:42
czy jest jakis lek.wet.ktoremu mozna zaufac w Walbrzychu,czy tez wszyscy co by sie nie dzialo jezdzicie np.do Wroclawia?Pozdrawiam:)

werni
12-09-2013, 14:02
Witam.
Co prawda weterynarzy to tu nie znam, ale miło widzieć na forum kogoś z moich rodzinnych stron. Pozdrawiam :)

Alispo
14-09-2013, 03:35
dokladnie to jestem z Wroclawia;)ale pomiezkuje sobie w Walbrzychu,szczegolnie weekendowo :)jak na razie..moze przyszlosc mnie zaniesie tam na stale,who knows..na razie to studiuje sobie we Wro weterynarie i marzy mi sie praca w tamtych okolicach,ale wiadomo jak to w tych czasach,o prace ciezko w ogole,a zeby jeszcze w wymarzonej okolicy byla...:))))

Groch
19-11-2013, 08:08
jestem z Walbrzycha. Tutaj nie idz do weterynarzy... ja bylem z moim legwanem bo zlamal sobie lapke... weterynarz wykonal przeswietlenie i powiedzial ze lapka jest zlamana i ze najlepiej go uspac bo nic z tego nie bedzie bo ma jeszcze jakas tam chorobe. A najlepsze jest to ze stwierdzil ze legwany nie maja kosci hehehehe (hmmm pewnie plastik maja bo co innego) Najlepiej jechac do wrocka albo do legnicy. A na dzien dzisiejszy legwan przytyl o 0.5 kg i urusl o 30 cm :)

42d3e78f26a4b20d412==