PDA

Zobacz pełną wersję : psalmopeus camb.l3



EviL_SaKo
24-09-2013, 12:48
no wiec kupilem pajaczka na gieldzie w legnicy . nie jadl nic od tego czasu(6 listopad) terrarium mial nawadniane i dzis jak patrzylem na niego to jakos dziwny byl zawsze siedzial gdzies przy patyku galazce a teraz na srodku tak jak by sie wkopal troszke ... spoko patrze za 1h on dalej... no to pyrgnelem a on sie nie rusza co mu moze byc??? co moge zrobic by go uratowac?:(((( help

Goblin
24-09-2013, 13:35
<ściana> I czemu tacy ludzie kupują pajączki ?? <ściana> Polecam FAQ...

EviL_SaKo
25-09-2013, 01:23
i czemu tacy ludzie odpowiadaja ... moze masz duzo pajakow i jestes kozak ale... to jak sie zachowujesz to jest smieszne... koles to forum jest po to aby pomoc niedoswiadczonym... oraz poglebic wiedze doswiadczonych... apropos pajaka ... on nie linieje ... a padl ze stresu ... prubowalem go reanimowac na wilgotnej sciereczce ale tego nie ma w faq ... pozatym jak by przechodzil wylinke to chyba na plecach... a jak nie chcesz pomoc to zamknij pysk!!

EviL_SaKo
25-09-2013, 01:25
sory nie masz pajakow wiec twoja wiedza teoretyczna mi nie pomoze bo sam tez takowa posiadam .... i mam prosbe nie odzywaj sie wiecej w moich topicach

salidas33
25-09-2013, 05:35
Evil SaKo szkoda twojego pajaczka :( no i ciebie bo napewno bardzo to przezyles a wez sie nie przejmuj tym palantem :) jesli chcesz pomocy to wal do mnie ja mam pajaka legwana i kameleona wiec jak co to pomoge wiedza :) papa

EviL_SaKo
26-09-2013, 08:14
ehh niestety moj pajaczek nie zyje:(( ale kibel bez sensu przeciez wszystko bylo ok a tu nagle takie cos.... walek smierdzacy ... pozatym kupilem jeszcze jednego pajaczka i ten zyje a mialy takie same warunki.... moze jakis zestresowany byl??:(

EviL_SaKo
26-09-2013, 08:15
aa ai dziekuje salidas za propozycje napewno skorzystam:))

_TRIMK_
26-09-2013, 16:14
do mnie też możesz walić bo mam 5 sztuk cambri po L3 :)

Goblin
27-09-2013, 05:06
Oh... patrz jednak profil niemówi za tym co mam w domciu a pająki mam :]

morda
28-09-2013, 04:29
Evil_Sako - najpierw sobie dokładnie poczytaj FAQ i Archiwum.

Co do pająka mi ostatnio też padła samica cambridgei po 9 - bez powodu. Czasem pajak zdycha bez powodów i nic na to nie poradzimy. To nie powód by się zniechęcać - kup sobie kolejnego a wszystko będzie spox.

Tomek_Nie
28-09-2013, 15:03
dokladnie ,moj pierwszy vagansek tez padl w takich dziwnych okolicznosciach :) niezniechecilem sie kupilem nastepna bestie i jak do tej pory juz niemialem takich klopotow ,takze kondolencje, pozdrawiam i niezniechecaj sie jesli ci sie podoba to hobby :) pozdrawiam

tomash_k
14-12-2013, 03:12
Widocznie trzymałeś go w złych warunkach. Albo pochodził z chobu wsobnego. Myśle że to pierwsze. Skoro od listopada nie jadł wiec malo prawdopodobne zeby to była wylinka bo cambri L3 linieje po miesiacu-dwóch od ost. posiłku. No chyba ze temperature w terra miales nizszą od 15*...

spider13
14-12-2013, 14:49
To nie była twoja wina poprostu pająk padł bez powodów. A ty tomash_k czytaj jego posty dokładnie ma jeszcze jednego trzymanego w takich samych warunkach i nadal żyje!

42d3e78f26a4b20d412==