PDA

Zobacz pełną wersję : Szczecin



VooDoo
04-05-2014, 16:26
Witam.
Czy ktos moglby polecic mi dobrego i sprawdzonego,znajacego sie na gadach (w szczegolnosci na wezach) weterynarza w Szczecinie ?

RadOne
05-05-2014, 01:48
na chopina jest wet ktory cos sie zna pan wróbel. Wątpie zebys znalazl cos lepszego ale o tym napisze ci juz pewnie Rewja lub Melisa

Melissa
05-05-2014, 10:50
No to tak:
--> u Pana Wróbla z Rewją nie byliśmy, ale z tego co słyszeliśmy od innych terrarystów jest bardzo dobry i wielu zwierzakom pomógł (m.in szyszce RadOne:>)
--> na Pogodnie jest Pan Andrzej Zawodny (Kłosowa 1)- byliśmy z Rewją z brodaczem u niego i nie byliśmy szczerze mówiąc zadowoleni (nie powiedział nam nic konkretnego, krążył wokół tematu i sam sobie zaprzeczał), ale niektórzy go polecają
--> Pani Sauria- wizyty domowe, 50 zł wizyta, też u niej nie byliśmy
--> Blisko w miarę Szczecina- w Świnoujściu, jest Pan Jakub Kolanek (sklep zoologiczny Koala, obok jest gabinet) i my jak mamy problem z jakimś gadem jeździmy do niego (pomógł nam z legwanem, brodaczem, poza tym sam ma węże).

To tyle co wiem na temat wetów w Szczecinie i okolicy:)

VooDoo
06-05-2014, 16:44
Wielki dzieki , za szczegolowa odpowiedz !

Dragonsong
07-05-2014, 11:02
Byłam i u dr Wróbla i u dr Zawodnego. Powiem tak - jeśli masz poważny problem z wężem i zależy Ci na nim pozostaje Tobie wysłać wężyka do Wrocławia. Pierwszy wymieniony dr wg mnie nie bardzo wiedział o co chodzi - i mi niestety wogóle nie pomógł. Drugi troche bardziej pomógł (wiem ze wyleczył innej osobie z ledwo żywą agamką - plus dla niego) ale też mozna się na tym przejechać.. Niestety szczecińskiem wetom ufam tak bardzo ze jeśli mam poważniejszy problem wysyłam gady do Wrocławia do dr Piaseckiego.

42d3e78f26a4b20d412==