PDA

Zobacz pełną wersję : BIEDAKI



malek
21-05-2012, 10:48
czesc
moj post nazywa sie biedaki poniewaz takimi są zwierzęta w sklepie zoo w rzeszowie :((( zaczne historie od początku:


pół roku temu znajomy hodowcaprowadzący sklep zoologiczny z przyczyn finansowych i prywatnych musiał sprzedać sklep
sprzedał go matołowi, a jego mama od tamtej pory opłaca sklep(prąd lokal) ten gość nie zajmuje sie zwiezakami, nie ma go nigdy w sklepie a zwierzęta są zaniedbywane :((( stary właściciel sklepu wpada od czasu do czasu i nakarmi je lecz to nie zmieni faktu ze:
-3 gekony uciekły na sklep
-wąż smugowy(samica) umarł z głodu bo ''zapomniałem panu powiedzieć ze samica nic nie jadła bo samiec zawsze zjadał jej szczura''-tak powiedział matoł do starego sklepikarza gdy ten dowiedział się że wąz padł
-samica weza machoniowego uciekła z terra i gdzieś zlozyła jaja ktore zapewne zostały zjedzone przez szczury, weza tez nie znaleziono
-waran który był srednio agresywny pzrez matoła jest BARDZO agresywny
jest wiele innych masakrycznych zdarzeń mowiących o niekompetencji i głupocie tegoczłowieka ; sklep jest brudny poprostu syf,

to co przelało szale, i skłoniło mnie do napisania tego postu to to ze umarla ps.koralówka; od kilku dni do tego sklepu przynosze koniki polne dla gekonów, jakiśczas temu przynioslem mysze dla koralówki- nie zjadła jej była za slaba więc dziś przynioslem maluteńkąmyszke dla niej lecz wąz juz był martwy :((((((((((((((((((((!!!!!!!!!!

jest mi naprawde przykeo ze tak nieodpowiedzialni ludzie biorą sie do tego czego nie powinni

mam nadzieje ze odpowiedzialni ludzie zrodią cos by te piękne,egzotyczna zwiezaki ratowac

Fatum
21-05-2012, 14:06
Zgłoś to koniecznie do TOZ-u, to nie może przejść. Jeśli to będze się dalej ciągnęło to zwierzęta dalej będą zdychać, nie można temu pobłażać, musisz koniecznie coś zrobić... Dobrze, że przynosisz jedzenie tym zwierzakom, ale samo jedzenie niestety nie uratuje ich z męczarni.

kolo
28-05-2012, 16:02
mam pytanko .
w ktorym miejscu w Rzeszowie jest ten sklep.
pozdrawiam

xKubax
12-06-2012, 01:49
Wlasnie !!! tez jestesm z Rzeszowa ?!? gdzie jest ten sklep ???

trials
06-07-2012, 12:38
no właśnie... też jestem z rzeszowa
waran jest tylko w sklepie na placu mickiewicza- idąc od rynku najpierw jest Alibi a ok 50m dalej skręca się w lewo i jest jakieś zoo. może o ten chodzi?

latosa
14-02-2014, 09:59
tezjestemz rzeszowa nie wiem czy ten sklep jescze istnieje a chodzi mi o jeden ze sklepow niedaleko fiharmonii nie chce nikogo obrazac i nie wiem jak jest tam teraz ale wiem ze ostatni raz jak tam bylem to az mi sie serce krioilo popierwsze zero siwiatla zadnej wetylacji tam nie bylo smrod okropny i jeszcze nie czyszczone terrariam

42d3e78f26a4b20d412==