PDA

Zobacz pełną wersję : dobry sklep w 3miescie?



expo
30-07-2011, 03:22
witam. czy ktos moze zna dobrze zaopatrzony sklep zoologiczny w 3miescie, w ktorym znajde wysokie terra (80-100cm) oraz ciekawe akcesoria?

Fobel
30-07-2011, 03:57
Praktycznie nic nie ma, jedynie gdzie możesz spróbować to w Gdyni koło Hitu na Chyloni ale nie przeraź się cenami bo są kosmiczne a tak poza tym nic nie ma ciekawego!!!

Black
31-07-2011, 14:09
Witam!
W kazdym sklepie w 3City znajdziesz cos dla siebie. Nie kazdy sklep ma wszystko co potrzeba bo rzeczy do terra, jest mnustwo:)
Jesli chodzi o sklep kolo hity wspomniany wczeniej... to na wlasna odpowiedzialnosc!
Podpadli mi 3x wiec nie ufam im. nie kazdy ma wiedze we wszystkim ale ...:(
1x Kameleon w malym terra z mata grzewcza:(
2x Legwam nakarmiony swierszczami i padl po tygodniu:(
3x Zolwie ladowe w kiepski stanie:(
4x cyt. "legwan nie chce juz jesc swierszczy, chyba sie przezarl" :(
5x cyt. "kameleon nie pije wody z miseczki" :(
6x dialog: -Ile zyja kroliki?
-Nie wiem!

wiecej nie pamietam:)

Moze nie znam sie na wszystkim co mam w sklepie ale takie zeczy wiedzialem juz o wiele wczesniej zanim pracowalem w sklepie zoo.
Nie podaje w jakim bo... ale jest to jeden z najwiekszych sklepow zoologicz. w 3City:)

Pozdrawiam!
Black
Kameleon;)
3City

Looo
02-08-2011, 13:32
Ciekawy jest Argus w Geancie na Osowej, niezle wyposazony- pierwszy sklep w ktorym jest UV u kamela!!! Terraria tez byly, rozne ksztalty, a jak ze sprzetem to nie wiem, bo nie szukam....

Black: to dla wlasnego zdrowia psychicznego nie jedz do Gdyni- chlopaczek "terrarysta" propaguje tam mysz dla legow- nosi swoje i karmi w sklepie- a sprzedawcy mu wierza, bo ma "gachowa" gadke...... masakra

estek
19-10-2011, 16:41
NIECH ZGADNĘ CHODZI O PIOTRUSIA (TAKI ŚMIESZNY KOLO Z PLECACZKIEM TYPU KOSTKA WOJSKOWA)

Looo
22-10-2011, 04:45
niestety- widze ze juz miales z nim doczynienie ;) i jak wrazenia?

42d3e78f26a4b20d412==