PDA

Zobacz pełną wersję : LUDZIE!!! Nie proście o PRIV.



Jojek
24-08-2012, 14:54
Zastanówcie się po co istnieją fora tematyczne? Czemu ludzie tu piszą? Odpowiem od razu. Chcą poszerzyć swoją wiedzę i wymienić się doświadczeniami. Niestety
ostatnio widzę wiele postów z prośbą o pomoc lub informację z dopiskiem piszcie na priv. Cóż to za egoizm?! Po to jest Forum aby KAŻDY zainteresowany tematem mógł pogłębiać swoją wiedzę i uczyć się na błędach już raz popełnionych. Czytając forum zetkniecie się z problemami, które jeszcze się wam nie zdarzyły i dowiecie się co robić jak to się stanie albo jak tego uniknąć. Pomyślcie co by było jakby ceniony tutaj
Lek. wet. dr Jarosław Zajączkowski odpowiadał na priv? Nikt poza samolubem proszącym o priv. nie skorzystałby na tych poradach. Jejku! Jakby wszystkie pytania nagle były opatrzone taką prośbą i wszyscy by się do tych próźb stosowali to nic by nie można się było dowiedzieć po prostu czytając forum. Nie powstały by listy FAQ lub postały by puste, bez odpowiedzi. Wyszukiwanie potwierdzało by tylko fakt że ktoś już przed tobą o coś takiego pytał i to wszystko. Chcecie tego? Czy to nazywacie szerzeniem wiedzy terrarystycznej? Jeśli ten proszący o priv. chce dostać odpowiedzi na skrzynkę to niech sobie zaznaczy właściwą krateczkę [v]Odpowiedzi wysyłaj na mój e-mail. I sprawa załatwona.

Jeżeli opisuję tu jakiś problem to nie dla jednego Iksa tylko dla wszystkich terrarystów.

W związku z powyższym nie będę słał odpowiedzi na priv. i postuluję przyjąć taką zasadę. "Zadajesz pytanie na forum - odpowiedzi też będą na forum."

Kto jest za?

Double
24-08-2012, 15:02
misiu, tu wcale nie chodzi o egoizm, tylko o wygodę! pomyśl sobie, siedzi w danej chwili na czacie np 8 terrarystow: 5 pajeczarzy, dwoch wezarzy, i jeden legwaniarz, nagle ktos wchodzi i sie pyta czy ktos sie zna o jaszczurkach, to po pierwsze nikt nie bedzie odpowiadal na pytania, kiedy w tle sie toczy dyskusja, bo po prostu bedzie zle widoczny, 'zagluszany', po drugie g.. obchodzi takiego pajeczarza jakis problem z legwanem! gadajac z kims na privie, skupiasz sie na jednej rozmowie, mozesz wiecej wytlumaczyc drugiej osobie i nie przeszkadzasz rownoczesnie innym!!!!!!!!!

Double
24-08-2012, 15:10
o dzizus dopiero teraz sie skapnelam ze chodzi ci o FORUM a nie o czata - SORRY ale jestem malo przytomna

Lord_Leoric
24-08-2012, 15:39
Oj Double... Cos chyba baaardzo zmeczona jestes :P Heheheheheh :D

Jojek jestem za!!!!!! Popieram!! :) Sam sie wiele dowiedzialem z tego forum wlasnie dzieki odpowiedziom innych ludzi :)

Leny
25-08-2012, 08:21
Hehehe, ale macie problemy...

afrox
25-08-2012, 08:22
Masz racje stary... Mądrze gadasz tak właśnie powinno być!!! POPIERAM!!!

Double
25-08-2012, 10:54
leny, nic dodać, nic ujac :)

Jojek
25-08-2012, 12:32
Jak nie masz nic do powiedzenia. To już lepiej się nie odzywaj. Nie zaśmiecaj.

polux
25-08-2012, 23:37
Na Forum piszemy i dużo wiemy. Hej!

Double
26-08-2012, 02:54
racja! hej! ja szczerze mowiac nawet za bardzo nie wiem o co chodzi Panu Jojkowi, ja jak pisze cos na forum, to potem ludzie odpisuja i wszyscy widza co napisali. nigdy nie rposilam o zaden priv i szczerze mowiac nie wiedzialam ze jest taka opcja!

JakubikF
28-08-2012, 01:16
Owszem jest Double... :) Ja również nigdy jej nie używałem z tego względu, że nawet podswiadomie mi to nie pasuje! Zadaje pytanie na forum i rządam odpowiedzi na gg lub privie!
Jeżeli, rzeczywiści o moim problemie chciałem pogadać z konkretną osobą to pisałem na gg i nikt się o tym (oprócz mnie i tej o soby nie dowiadywał)!!!

JakubikF
28-08-2012, 01:17
AHA No i oczywiście w pełni: POPIERAM!

Nook
28-08-2012, 03:35
hmm jest coś takiego jak "Odpowiedzi wysyłaj na mój e-mail" wiec jesli nawet ktos rzadko czyta odpowiedzi na swoj temat (badz post) to zawsze dostanie powiadomienie o tym fakcie na e-mail.

Double
28-08-2012, 05:35
no owszem, i sadze ze wiekszosc z was z tego korzysta.
ale zauwazylam ze czasem lepiej prywatnie pogadac z kim np na gadu, niz dawac pytanie na forum typu: co je gekon albo: czy zolw potzrebuje ogzrewania..

Sara
29-08-2012, 10:17
Dziękuję za tą wypowiedź
Ja bez forum wogóle bym sobie nie poradziła.
To jest skarbnica wiedzy nieoceniona dla takich jak ja -początkujących.

Nurek
31-08-2012, 19:23
jezu ale macie problemy jak ktos chce dostawac wiadomosci na priva to niech dostaje masz jakis problem to sam zapytaj i ci odpowiedzool albo poszukaj starszych postów i najlepiej zakonczyc ten temat

Rekin
04-09-2012, 10:41
Witam.
Co tu dużo mówić: jestem w 101% ZA !

Gdyby nie forum to nie wiem jak bym sobie poradził z hodowlą swoich pupili, szczególnie zważywszy jak uboga i droga jest u nas literatura !!!

gwiazdka
14-10-2012, 10:10
jestem za:)

Jojek
14-10-2012, 13:04
Cieszę się bardzo.
Dziękuję wszytkim, którzy mnie poparli. :)

42d3e78f26a4b20d412==